rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


هیچکس جرات ندارد آن را توطئه بنامد None Dare Call It Conspiracy,Gary Allen,Larry H. Abraham preface:Congressman John G. Schmitz

کتاب هیچکس جرات ندارد آنرا توطیه بنامد اثر گاری آلن 

(None dare call it conspiracy) by Gary allan


چکیده کتاب: نویسنده اثر حاضر در جریان تحقیقات تاریخی و در خلال مصاحبه های خود با مقام های طراز اول در سازمان های جاسوسی جهان به اسناد و مدارک مهمی دست یافته که براساس ان ها موفق به کشف یک توطیه عظیم و گسترده تاریخی شده است .این توطیه از اواخر قرن نوزدهم شروع شده و تا به امروز هم ادامه دارد. سردمداران این توطیه به منظور سلطه بر تمام جهان در پنج جبهه گسترده فعالیت دارند اما در این کتاب فقط به عمال این توطیه جهانی در جبهه بانکداران بین المللی اشاره گردیده است .(هدف این توطیه ابتدا تبدیل تدریجی کلیه کشورهای جهان به یک نظام دیکتاتوری کمونیستی و سرانجام ادغام همه ان ها در یک حکومت جهانی تحت عنوان اتحاد جماهیر سوسیالیستی جهانی با نظارت سازمان ملل است (.عناوین بخش های هشت گانه کتاب عبارت اند از1 :ـ توطیه و تصادف2 .ـ سوسیالیسم :شاهراه ابرثروتمندان برای کسب قدرت3 .ـ سوداگران پول. 4ـ بانکداران بین المللی و انقلاب بلشویکی5 .ـ تاسیس تشکیلات6 .ـ راکفلرها و کمونیست ها7 .ـ فشار از بالا و فشار از پایین8 .ـ شما حلال مشکلات هستید .صفحات پایانی به فهرست اعلام و روابط خارجی که از جانب نیکسون برای پست های دولتی معرفی و منصوب شده اند اختصاص دارد. 

نظام اقتصادی آمریکا به شدت بیمار است و آلوده است به سرمایه داران زالو صفت.این سرمایه داران چیزی حدود 30 تریلیون دلار را از اقتصاد جهان و جیبهای مردم سراسر دنیا خالی کرده اند.اوراق سهامی که بسیاری ازآمریکاییها برای تحصیل فرزندانشان یا دوره بازنشستگی خود خریداری کرده بودند کلا دود شده و هوا رفته است. هر سهم 2 دلاری شرکت AMD حدود 6 دلار ضرر داده است ولی به راحتی با قیمتهایش در بورس بازی می شود تا شاید دوباره بتوان جیب افراد بیشتری را خالی کرد. این نظام اقتصادی از این جهت خیلی شبیه ایران است. تفاوتش هم این است که چون مقدار سرمایه انباشت شده خیلی بیشتر از ایران است عمق فاجعه چندان معلوم نمی شود. خلاصه اینکه داستان همان است ولی در ابعاد بزرگتر برای مردمی با سطح زندگی بهتر. 

این به معنی این نیست که که بقیه کشورها وضع خوبی دارند. مردم کشورهای صنعتی در چند دهه اخیر تنبل شده اند و در عوض راههای کلاهبرداری پیشرفته تری یاد گرفته اند. این نظام اقتصادی قادر نیست با شرایط فعلی و با ایده آلهای فعلی و با این مقدار مصرف گرایی، رفاه را برای همه مردم دنیا به ارمغان بیاورد. این نظام دیگر حتی قادر نیست تسلط مردمان کشورهای صنعتی را بیش از این حفظ کند. تقارن این وضعیت با ظهور آدمهای دگم و خرافاتی در حکومت ایران مزید بر علت شده و چشم انداز بسیار تیره ای از آینده ایران پیش چشم می گذارد. هر دو طرف ماجرا برای بهبود و تثبیت وضعیت خود به جنگ احتیاج دارند.  

هیچ کس نمی تواند از نقشی که برایش تعریف شده است دست بکشد. بدتر از همه آنکه برای ایفای نقشها با کسی صحبت نشده است بلکه تعیین شده است که چه کسی به درد چه نقشی می خورد. در این میان به چشم آبی ها هم رحم نمی شود گرچه وضع بهتری دارند. 

 

 

منبع : ناکجا آباد اینترنتی! اگر کسی لینک آن را یافت، در کامنتها اعلام کند.  

 

 

 

همچنین مطلب دیگری در همین وبلاگ موجود است: 

 

http://purpirar.blogsky.com/1391/08/22/post-3045/

 

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ