rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
رایتل

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________خودزنی و اقدام به نابودی بخشی از دروغ به نیت نگهداشت و حفظ مهمترین دروغها در بالون در حال سقوط فرهنگ جهودزده کنونی


آزاده | ق
پنج‌شنبه 4 مهر 1392 ساعت 01:35 ق.ظ
http://www.bartarinha.ir/fa
برکناری وزیر مشهور انگلیس به خاطر ایران
http://www.bartarinha.ir/fa/news/68888
کد خبر: ۶۸۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۵
تعداد بازدید: ۳۵۶۵
اخبار روز » سیاسی
وزیر اسرائیلی:
ترک سالن هنگام سخنرانی روحانی اشتباه بود

یائیر لاپید، وزیر اقتصاد رژیم امور مالی رژیم اسرائیل و عضو کابینه ائتلافی بنیامین نتانیاهو، از تصمیم هیئت این رژیم در سازمان ملل برای ترک سالن مجمع عمومی در زمان سخنرانی روحانی انتقاد کرده و آن را یک «اشتباه» خوانده است.

وی در این رابطه اظهار داشته: «اسرائیل نباید به عنوان مخالف دائمی راه حل های صلح آمیز شناخته شود. ما باید کاری کنیم که ایرانی ها مخالف صلح جلوه داده شوند. ترک سالن مجمع عمومی شبیه اقداماتی است که اعراب در مقابل اسرائیل انجام می دهند».

-------------------------------------------------------------

هی کاسکو خفه شو .. محض رضای خدا . باز فیلبان دیکته کرد . من نمی دونم چرا جدیدا مد شده ، هر بی سروپایی می خواد خودشو مطرح کنه از اون ور میاد مجیز یهود رو می گه صهیونیسم رو مثلا لعنت می کنه ، یه عده هم عرب رو لعنت می کنند .
این روش زیادی امل نشده ؟ خز شد رفت رسید به بید .

آقای لاپید ، دیر اومدی جگر جان ؟ ، همچنان که حنای آقای نتانیاهو و آقای استراو دیگه رنگی نداره و این ترک کردن مثلا صحن . این مجله که اسمش ایده آل و دارای یک سایت شبیه به نسخه تابناک ، داره خودشو میکشه که یه خودی نشون بده ، دستشو عین بقیه بگیر ، ولله ثواب داره .
ژنرال بنی گانتس نارنجی رو انداخت تو زبون ها منم فیل و آفریقا و تور تونل را پیشکش کردم . این مجله مثلا لوکس ، ویژه اعیان ها خودشو خفه کرد طرح جلد مجله اش شد مهدی هاشمی و فیل و تور آفریقا . چه اتفاقی افتاد ؟
اون هفته یه درگیری لفظی داشتیم ، تیتر زده بود " کارهایی که فقط از اعراب بر می آید " . همین ( برترین ها ) تحریریه نسخه بدل تابناک با همون کاربرهای دیکته نویس که همه جا آفتابی می شوند . یعنی همان سربازان وظیفه هفت رنگ .
یه جا می نویسند ما با یهود مشکلی نداریم ، درد ما فقط صهیونیسم . بعد شبیه اون نویسنده درباری که دستش برای ما رو شد و خطاب به من یه شر و ور نوشت : " من با دولت صهیونیست که نیت نابود کردن کشورم که آفتاب تابان است مخالفم . من دعوتنامه اورشلیم برای شرکت در جشنواره ادبیات جهان را رد کردم . من نارنجی ام .. نارنجی ام .. نارنجی ام . "
حالا طرف تا پارسال جیغ می زد من سبزم مثل ندا .
هرچی هم با ایماء اشاره بازی کردم که بفهمه ، این نارنجی یه رنگه ، پولیش .. نه نور آفتاب . نفهمید که نفهمید ، . به تبعیت ایشون این جماعت حکومتی . تا کل خاورمیانه . ما هم به زرنگی گانتس خندیدیم .
لاپید جان از سال 59 که یه عده دوره افتادند که بفهمند چطور دورشون زدند در ایران بعد مثلا پیروزی انقلاب ، به بد ردپایی رسیدند . 6 سال وقت گذاشتم رو سکنات این ساکنان مجازی تحریریه تا فهمیدم آنچه را که نباید می فهمیدم .
پان عرب تا پان تورک رو میذاریم کنار ، بابا جان تو لااقل بیا برای ما یه شرح درست از رفتار ایرانی جماعت بده به ما. به هر حال تو هم با یه طعنه تکراری اومدی جلو . بچه کدوم محلی با اون پوست زیتونیت ؟ یه مقدار از اصل و نسب این جماعت رو دادم کف دستشون .. می خوای تا باقی رو هم بذل کنم ؟ بس کنید این دعواهای زن و شوهری رو ، ریشه اش در اومد .
دانشگاه کلدونیان گلاسکو اون مدرک رو پس بگیر.
آقای خولیو ولاسکو – شنیدم دهنتو زیادی باز کردی ؟ میشه لطفا از اون تفاوت فاحش بیشتر توضیح بدی .. آخه من دیر گرفتم . ما اینجا یه عده عرب با شیوخ خود خوانده مفت خور و نماینده مجلس عرب تبار بنا بر سوگند خودشون داریم. هیچ واکنشی که نشون ندادند . هی یابو از کدوم امپراطوری چُسی اومدی که نه شتر رو دیوار تخت جمشید رو دیده و نه مردمی که نمی دونند عرب کیه و چیه ؟ مدام ساتراپی و پارادایس ردیف می کنند . بعد هم ادعا می کنی که مردم ایران رو از ننه اشون بهتر می شناسی ؟ آرژانتینی هستی ... دیگه ؟
تا برسیم به اون مثلا بخشنامه که جدیدا صادر شده که از توهین به اقوام پرهیز کنید . به کی تذکر میدی .. یه عده واسه همین حقوق می گیرند مگه غیر از اینه ؟
سایت برترین ها ، زحمت بکش خودت ورق بچین . فال تاروت که از یه سایت آمریکایی ( ( Horoترجمه می کنی میدی به یه جماعت بیکار تر از خودت رو تعطیلش کن.. یه کم ابتکار خرج کن . آخه ما هم به اونجا سرک می کشیم مثل یه خانه دار ساده اما با یه نیت پلید دیگه
سایت تابناک از نکاح جهاد صحبت کردی . چطور ؟ اول انقلاب و اون فواحش توبه کرده که سر از جبهه جنگ و مسئول بند زندان ها در آوردند متعه نبودند اما حالا که رسید به سوریه شد النکاح من سنتی ؟ .. حیا کن یه خرده .
عجبا امروز هم عین خبر نکاح در این سایت بود http://www.israelnationalnews.com/
کی به کی دیکته کرده .. خورشید می تابد

آخرش ، هی ژنرال خودم و خودت و جونم و جونت از بابت نارنجی . خودت پیشنهاد دادی پس زیرش نزن . در آخرین پست .   
 
 
 
 
یکی
پنج‌شنبه 4 مهر 1392 ساعت 01:23 ب.ظ
تورو خدا یکی به من بگه این بابا آزاده اصلا" چی میگه!
از درگاه خداوند برایت بهبودی هر چه سریعتر میطلبم جناب آزاده.
پاسخ:
این اخرین سبک انتقاد از خود یهودیان است.نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ