rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
رایتل

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________خبر تاسیس دانشکده علوم تاریخی و هماهنگی در مسکوت گذاشتن و حذف مدخل های تاملی در بنیان تاریخ ایران از انتشار رسانه ای و اطلاعاتی


سعید

یکشنبه 5 آبان 1392 ساعت 03:33 ب.ظ
روز سه شنبه 30 مهر انجمن علمی ایرانی تاریخ مراسم نکوداشت دکتر علی محمد ولوی از اساتید تاریخ اسلام را در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار کرد. این انجمن از زمان تاسیس بخش عمده ای از فعالیت و بودجه اش صرف بزرگداشت به اصطلاح اساتید تاریخ شده و تاکنون برای بعضی از این فسیلهای دست آموز دانشگاه های غربی مثل رضا شعبانی معروف به شعبون بی مخ بزرگداشت گرفته است . نکته جالب این است که این انجمن قرار است محل فعالیت و گردهمایی نیروهای جوان فعال در بخش آموزشی و پژوهشی کشور باشد اما عملا به مسند بالانشین همان فسیلهای سابق تبدیل شده و در حقیقت اورنگ تازه ای برای آن گروه فراهم آورده تا بازهم در بالا نشسته و با نگاه سلطان مآبانه به جوانترها نگاه بفرمایند و بگویند که چه بکنند. مشتی آدم دکان باز و فسیل که حتی روشن کردن کامپوتر را هم بلد نیستند، باید بیایند و بنشینند تا نیروهای جوانتر مجیزشان را بگویند و از فضل و کمال آنها تعریف کنند و بگویند که دستشان را می بوسند و از این ماجراها . این هم از انجمن ایرانی تاریخ که می خواهد با جمع کردن مشتی فسیل و مجیزگویی آنها کار تازه ای صورت دهد!

خبری هم در آن نشست بیان شد و آن اینکه آقای دکتر آئینه وند اعلام کردند قرار است بزودی دانشکده علوم تاریخی تاسیس شود تا جای رشته تاریخ را بگیرد . احمقها بعد از ده سال بقدر یک نخود از مطالب شما چیزی نفهمیدند و بجای توجه به تاملات بنیادین، بدنبال این هستند که چند رشته فرعی را کنار هم گذاشته و با تاسیس دانشکده علوم تاریخی بر وسعت تکرار دروغهای یهودساخته بیفزایند . وقتی استادان برجسته تاریخ از این قماش اند و چهره ماندگارشان یعنی رضا شعبانی یا شعبون بی مخ در هفتاد و پنج سالگی هر هفته به یک دختر جوان پیشنهاد ازدواج میدهد ، واقعا از نویسندگان این کتاب نقاشی چه انتظاری دیگری میتوان داشت ؟
پاسخ:
تقریبا تمام رسانه های منطقه و بل جهان در ده سال اخیر به تدارکاتی مشغول اند که به نوعی پاد زهر مطالب تاملی در بنیان تاریخ ایران است.نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ