rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________گستره نفوذ یهودیان آنوسی در جهان مخصوصا جهان اسلام و دستور به سکوت برای کشتار بیشتر بی گناهان و مظلومان بی دفاع غزه


محمد

پنج‌شنبه 9 مرداد 1393 ساعت 03:15 ب.ظ
استاد گرانقدر نظرتان درباره جنگ کنونی غزه چیست؟ بسیار قابل تامل است که پاپ اعظم واتیکان تا هم اکنون در این زمینه سکوت اختیار کرده است. اگر تمام ملاها و آیت الله ها در منطقه خاورمیانه یهودی اند، پس این پاپ اعظم رهبر کاتولیک های جهان در واتیکان نیز می تواند جهود باشد.
پاسخ:
غزه امروز صحت نظریه تاریخی پوریم و توصیفات قرآن درباره یهود را تایید می کند.  
 
 
 
 
 
پنج‌شنبه 9 مرداد 1393 ساعت 05:52 ب.ظ
سلام
استاد آیا طرفداری ایران از مردم مظلوم فلسطین یک حمایت واقعی است و آیا به واقع کشورهای عرب منطقه چشم دیدن فلسطینیان را ندارند و در صورت مثبت بودن دلیل ریشه ای این امر چیست؟
ممنون
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zzz
شنبه 11 مرداد 1393 ساعت 12:41 ب.ظ
<< نگاه ژئوپلیتیکی به نبرد غزه>>

...................................

مهدی  محمدی: نشانه‌ای از اینکه نبرد در غزه بزودی پایان یابد، وجود ندارد. صهیونیست‌ها از روز نخست که این تجاوز وحشیانه را آغاز کردند این موضوع  را روشن کرده بودند که این بار قصد دارند چشم خود را روی فشار افکار عمومی به طور کامل ببندند و از هر ابزاری که در اختیار دارند برای رسیدن به هدفی که نام آن را «غیرنظامی کردن غزه» گذاشته‌اند، استفاده کنند.
یووال دیسکین، رئیس سابق سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل یکی از کسانی است که در همان روزهای نخست جنگ، اهداف این جنایت جدید را شفاف کرد. براساس مقاله‌ای که او در روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشت و برخی اطلاعات پراکنده دیگر، می‌توان نتیجه گرفت اسرائیل در این نبرد یک منظومه پلکانی از اهداف را تعقیب می‌کند که بنا ندارد جنگ را تا رسیدن به همه آنها متوقف کند و در این راه، هیچ هزینه انسانی، نظامی و سیاسی برای آن اهمیت نخواهد داشت.
این اهداف چنین است:
1- از بین بردن تونل‌های متصل‌کننده غزه به سرزمین‌های اشغالی
2- از بین بردن سکوهای پرتاب موشک
3- از بین بردن ذخیره موشکی حماس و جهاد اسلامی
4- هدف قراردادن کادرهای کلیدی مقاومت
5- ایجاد هزینه انسانی و نامحبوب‌سازی مقاومت در غزه
6- علنی‌سازی ارتباطات پنهان اعراب با اسرائیل در خلال این بحران
7- روی میز گذاشتن یک پیشنهاد با مضمون غیرنظامی شدن غزه در ازای لغو محاصره
8- در نهایت باز کردن راهی برای سازش عربی- اسرائیلی به طور نهایی، حاکم کردن محمودعباس بر سرنوشت ملت فلسطین و به رسمیت شناخته شدن اسرائیل از سوی اعراب برای همیشه.
علت اینکه صهیونیست‌ها در این جنگ حتی درباره مهم‌ترین نقطه ضعف خود یعنی تلفات انسانی هم کاملا بی‌تفاوت هستند، دقیقا همین است که تصور می‌کنند هدف مهمی وجود دارد که برای رسیدن به آن می‌توان حتی کشته شدن 130 نظامی ظرف بیست و چند روز را هم پذیرفت. آنچه امروز در غزه رخ می‌دهد خروجی یک پروژه 3 تا 5 ساله در خاورمیانه است که برخی ابعاد آن هنوز هم آشکار نیست.
اولا باید این نکته را در نظر گرفت که ایجاد تلفات انسانی از غیرنظامیان در غزه نه‌تنها از دید صهیونیست‌ها یک نگرانی یا نقطه آسیب نیست بلکه دقیقا بخشی از راهبرد آنها محسوب می‌شود.
ثانیا روشن است صهیونیست‌ها ابعاد این پروژه را– که از دید آنها در نهایت به تغییر جغرافیای سیاسی منطقه خواهد انجامید- با همه طرف‌های مرتبط از جمله آمریکا، اروپا، سعودی و حتی برخی کشورها مانند ترکیه و قطر- که ادعای حمایت از مقاومت دارند ولی هرگز در بهترین حالت کاری بیش از حرف زدن نکرده‌اند- در میان گذاشته  و آنها را نسبت به هدف نهایی که بناست محقق شود توجیه کرده‌اند. به همین دلیل است که این بار با وجود بی‌سابقه بودن جنایات صهیونیست‌ها، کمترین میزان اعتراض و سروصدا از جانب این کشورها شنیده می‌شود بلکه برعکس، رسانه‌های سعودی که بی‌اجازه حاکمانشان آب نمی‌خورند، این بار ملاحظه‌کاری را کنار گذاشته و آشکارا خواستار نابودی مقاومت شده‌اند.
ثالثا نوع رفتار آمریکا به وضوح نشان دهنده آن است که ژست‌های کری درباره نارضایتی از تداوم عملیات در غزه را به هیچ وجه نباید جدی گرفت. جان کری علنا و در یک مصاحبه تلویزیونی اعتراف کرده است که حدی از عملیات با واشنگتن هماهنگ شده بود. 2روز قبل هم در اقدامی کاملا معنادار چاک هگل، وزیر دفاع آمریکا گفته است تسلیحاتی جدید در اختیار اسرائیل قرار خواهد گرفت. بنابراین اینجا جایی است که باید توهم هرگونه اختلاف میان آمریکا و اسرائیل را از سر بیرون کرد. هر دو طرف توافق کرده‌اند هر میزان از خون کودکان غزه که لازم است باید ریخته شود تا بتوان مشکل را یک بار برای همیشه حل کرد.
رابعا موضوعی که کمتر درباره آن سخن گفته شده این است که نقش محور سعودی در منطقه صرفا در همراهی با این جنایت خلاصه نمی‌شود بلکه برخی اطلاعات به ما می‌گوید نوعی فشار عربی به اسرائیل برای تمام کردن کار مقاومت در فلسطین وجود دارد. سعودی به اتفاقی که در غزه در حال رخ دادن است به عنوان مکمل پروژه خود در عراق و سوریه نگاه می‌کند و تلاش دارد فتنه‌ای را که ابتدا در سوریه به راه انداخت و سپس شعله آن دامن عراق را گرفت، به فلسطین بسط بدهد. هدف چیست؟
هدف این است که در کشورهای معارض غرب، ملت‌های مسلمان تجزیه شده یا در گرداب اختلاف‌های قومی و مذهبی غرق شوند، دولت‌های حامی مقاومت ضعیف شوند یا اگر مقدور بود اساسا برکنار شده و حامیان غرب جای آنها را بگیرند، ارتش‌های اسلامی تا سطح پلیس‌هایی که فقط می‌توانند ایست و بازرسی اجرا کنند ضعیف شوند و برای مداخله آمریکا در منطقه التماس کنند تا در نهایت نظم منطقه‌ای که در 4 سال گذشته با سرعتی غیرقابل پیش‌بینی به ضرر غرب در حال تغییر بود، با الگویی جایگزین شود که بیشترین تهدید را برای ایران و کمترین تهدید را برای اسرائیل، سعودی و منافع آمریکا در منطقه داشته باشد.
وقتی از این منظر به نبرد غزه نگاه کنیم، فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیام حاج‌قاسم سلیمانی که هر دو رنگ و بوی «شروعی دوباره» داشت معنادار می‌شود. تحولات چند ماه گذشته در عراق را هم بهتر می‌توان فهمید. اکنون دیگر تردیدی در این باره باقی نمانده است که فتنه داعش اساسا زمینه‌سازی برای باز کردن دست صهیونیست‌ها در ورود مستقیم به درگیری با مقاومت بوده و همه آنچه طی این سال‌ها در سوریه و عراق گذشته، با این هدف برنامه‌ریزی شده است که در نهایت صهیونیست‌ها میوه آن را بخورند.
نظم قدیم خاورمیانه از میان رفته و نظم جدید هنوز مستقر نشده است. همه این نزاع‌ها بر سر آن است که کدام طرف نظم مطلوب خود را بر منطقه تحمیل خواهد کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zzz
شنبه 11 مرداد 1393 ساعت 03:04 ب.ظ
افشگری بی‌سابقه امام جماعت مسجدالحرام:
اعراب حامی اسرائیل یهودی هستند
گروه بین‌الملل: در اظهاراتی بی‌سابقه امام و خطیب مسجدالحرام تاکید کرد تمام عرب‌های صهیونیستی که از رژیم اسرائیل و جنایت‌های آن علیه مردم غزه اعلام حمایت کنند، یهودی هستند. با این وصف بعید نیست او با غضب حکومت ریاض مواجه شود. شیخ سعود الشریم در اظهاراتی در صفحه شخصی خود در توئیتر تصریح کرد: «بیش از هزار نفر از ساکنان غزه به شهادت رسیده‌اند اما شهادت آنها نقاب از چهره هزاران یهودی برداشت که در قالب مسلمان خود را نمایان کرده‌اند». به نظر می‌رسد در وهله اول روی سخن این روحانی برجسته سعودی، سیاست‌های سازشکارانه خود آل سعود و همپیمانانشان در منطقه یعنی دولت‌های مصر، امارات و اردن باشد که همگی نه تنها در مقابل جنایت‌های اسرائیل در فلسطین سکوت کرده‌اند بلکه به شیوه‌های مختلف در آن همکاری نیز دارند. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، شریم نوشت: «آنچه در غزه در جریان است به مسائل اعتقادی مسلمانان مربوط می‌شود نه فروعات، زیرا بعضی هراندازه هم با مقاومت مشکل داشته باشند، باز مقاومت مسلمان است و دشمنان آن بدون تردید کافر و یهودی هستند.  آیا مسلمانان را همانند مجرمان به یک نگاه می‌نگرید؟! شما را چه شده که چنین قضاوت می‌کنید؟» وی در پایان تصریح کرد منافقان نخستین کسانی بودند که به خاطر یهودیان از پشت به مسلمانان خنجر زدند تا بدین گونه رضایت و خشنودی آنان را به‌دست آورند و این بدین خاطر بود که آنها نسبت به اسلام بغض و کینه داشتند. این نخستین بار است که یک مقام مذهبی عالی‌رتبه عربستانی این چنین درباره ماهیت سران سعودی و همپیمانشان در منطقه افشاگری می‌کند و این در حالی است که بیش از یک دهه استشواهد جدی درباره یهودی بودن ریشه‌های آل‌سعود مطرح می‌شود
http://www.vatanemrooz.ir/?nid=1377&pid=11&type=0
پاسخ:
ولی این مقام عالی رتبه مذهبی هنوز فکر می کند که یهودیان کافرند، نه مشرک. وفرق کافر و مشرک برایش هنوز مشخص نشده است. آیا خود او یهودی نیست؟
 
 
 
 
 
 
 
یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 09:04 ق.ظ
آقای Zzz مشکل اصلی در این است که به اصطلاح مسلمانان جهان هر کدام قطه ای از خاک این کره را دراختیار گرفته اند و داعیه رهبری مسلمین جهان را داته و همه هم به خون هم تشنه اند!
سوالی که برای من مطرح است این که چرا بعد از جنگ سی وسه روزه که حزب الله به قول خودمانی ها پیروز شد حتی یک تیرکمون هم به سوی اسرائلی ها شلیک نرکرده؟! اسرائیل هم اکنون به دنبال سیاستی است که در لبنان پیدا کرد! استقرار کلاه آبی های سازمان ملل در مرز بین لبنان و اسرائیل و دفع شر حزب الله تا زمانی معلوم! فکر میک نم پایان این جنگ هم چنین نتیجه ای خواهد داشت و آمریکا و سران اسرائیل از قبل همه چیز را برنامه ریزی کرده اند!
پاسخ:
پیداست که اسرار پشت پرده مسائل منطقه جهان به شما الهام می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zzz
یکشنبه 12 مرداد 1393 ساعت 02:04 ب.ظ
سلام

هر چند وقایع اخیر در غزه واقعا دردناکه و خون آدم رو به جوش میاره . اما از طرفی خوشحالیم که این جنایات چهره حقیقی یهود رو برای همه مردم جهان از پشت نقاب مظلوم نمایی بیرون کشید . یهود نجس با دستای خودش داره گور خودش رو می کنه چی از این بهتر که احساسات ضد یهودی در دنیا شدت گرفته و یهود در آستانه یک خروش انتقام جویانه بشریت هست . بد جوری چهره خودشون رو در جهان تخریب کردند و الان همه یهود رو مساوی با قساوت و آدم کشی و ضد بشریت می شناسند.
دیگه جایی برای این حیوونها بین جامعه بشری نیست . دیگه هیچ جای زمین براشون امن نخواهد بود و می بینم به زودی تمام کنیسه ها در سراسر کشورها تخریب خواهد شد .

مرگ بر یهود.
 
 
 
 
 
 
 
 
آمون :  
 

خاطرات هاخام(خاخام) یدیدیا شوفط(شوفیط)و فرقه سازی یهودیان آنوسی مشاهده  

 

شیرجه در مرداب تاویل-سیدنورالدین ابطحی-ایرانیان در قران و روایات مشاهده  

 

هواخوری7:شرک و کفریات اهل کتاب در تورات و انجیل نو نوشته خاخامها مشاهده   

 

هواخوری5: اسلام،ترک دستورات قرآن و عمل به آموزه ها و فرامین یهود مشاهده   

 

اجتناب از تفسیر به رای آیات الهی و جبر و اختیار در هدایت انسانها مشاهده  

 

معرفی استاد فحاشی؛سام و دکتر پروفسور فاروق صفی زاده- دشمن حقیقت مشاهده   

 

متن از نوار پیاده شده توهین مدعیان ایرانشناسی؛مرکز گفتگوی تمدنها مشاهده  

 

کشف کتیبه ای در جزیره خارک واقع در خلیج فارس به خط فارسی باستان مشاهده   

 

بابک خرمدین و افسانه قدرت ترکها در برابر خلفای عباسی بغداد، عراق مشاهده   

 نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ