rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________ناتوانی مدیران کنونی کشور در اداره صحیح و مناسب مردم و ضرورت ایجاد فضای باز سیاسی و پذیرش و تحمل، راه حل خروج/ فرار مغزهای ایران


abbas

چهارشنبه 2 مهر 1393 ساعت 08:28 ق.ظ
استاد سلام۰استاد حرفی داشتم که با اجازه شما دوست داشتم به بنیان اندیشان بگویم۰برادران وخواهران از شما می خواهم که همانطور که حضرت محمد نماز خواندن را به مسلمانان یاد دادوآنها به بچه های خود که تا حالا ادامه دارد. ما هم باید دانشی که استاد به ما یاد داد۰که اگر وارد گرانترین دانشگاهای دنیا می شدیم ۰ نمی توانسیم جیزهای که مجانی استاد به ما یاد داد را یاد بگیریم ۰پس خواهش می کنم که این دانش را به فرزندان خود یاد بدهید۰ممنون  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بنیان اندیش
پنج‌شنبه 3 مهر 1393 ساعت 09:07 ب.ظ
قَدْ مَکَرَ الَّذِینَ مِن قَبْلِهِمْ فَأَتَى اللّهُ «بُنْیَانَهُم» مِّنَ الْقَوَاعِدِ فَخَرَّ عَلَیْهِمُ السَّقْفُ

«پیش از آنان کسانى بودند که مکر کردند و[لى] خدا از پایه بر بنیانشان زد درنتیجه از بالاى سرشان سقف بر آنان فرو ریخت »با احترام به «ناصر پورپیرار» بزرگ متفکر مسلمان که با دست خدا «بنیان» تمام دروغ های تاریخ «اسلام» و «ایران» را که ساخته و پرداخته «یهود» بود از ستون خراب و سقف بر سر بانیان آن (یهود) فرود آورد .

و ما دانستیم و ایمان آوردیم هر چه خواندیم و از بر کردیم در عرصه «تاریخ» همه دروغ بود و دروغ و دروع و باید همه را به دشت فراموشی بسپاریم .  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آیدین
پنج‌شنبه 3 مهر 1393 ساعت 10:38 ب.ظ
استاد نظرات شما در باره زبان ترکی باید با طلا نوشته شود
خدا حافظ شما باشد
پورپیرار:
زبان ترکی حتی یک واژه انتزاعی ندارد.
زبان ترکان مطلقا فاقد لغات تمدنی پایه است که هنوز هم خط مستقلی برای نوشتن نساخته اند و از آن قابل تامل تر اگر ترکان در زبان فرهنگی و نگارشی خود لغت مستقل و بومی برای پادشاه نداشته اند و هنوز هم ندارند پس باید دوستانه تذکر داد که نومهاجرین جدید به اقلیم اینک ترک نشین، در مسقط الراس پیشین خود چندان پراکنده و بی پیوند بوده اند، که سرکرده ای به نام پادشاه را نمی شناخته و ابزار خطابی برای چنان مقامی نداشته اند و این هنوز زمانی است که سخن از دارایی فرهنگی فعال ترین و پرشمار ترین قوم ایران در میان است. حالا و در مقام این مدخل بیدارکننده و چنین ریشه یابی ملی و تمدنی، می توان خردمندانه تامل کرد، و یا اوباشانه و بدون نتیجه مهمل سرود و فحش فرستاد.
 
 
 
 
 
 
محمد
جمعه 4 مهر 1393 ساعت 08:25 ب.ظ
استاد امروز حسن روحانی - رئیس جمهور - در جمع ایرانیان خارج از کشور در امریکا می گفت:
بزرگ ترین سرمایه ای که ما داریم به عنوان ایرانی، و برخلاف آن چیزی که همه تصور می کنند ، نفت هم نیست
، فرهیختگان، اندیشمندان و صاحب نظران و متخصصان ایرانی در داخل و خارج از ایران هستند.
نظرتان در مورد این سخنان رئیس جمهور فعلی کشور چیست؟
پاسخ:
از این سخنان رئیس جمهور که صریح تر آن را در باب نیاز به همکاری ملی برای رفع بن بست ها در مشهد نیز شنیدیم ، حل مشکلات کنونی را به همکاری جمعی و ملی و قومی نیازمند می کرد.
این سخنان لااقل اعتراف صریحی است که بیان می کند برنامه ریزان سیاسی اجتماعی 35 سال از فرهیختگان، اندیشمندان و صاحب نظران و متخصصان ایرانی عقب ترند. که 35 سال پیش به جمهوری تذکر می دادند که انحصارطلبی سرانجام آنها را در بن بست قرار خواهد داد. بن بستی که با نمونه عدم اظهار بی نیازی از دریافت یارانه و نیز صرفه جویی در مصرف آب معلوم شد به سادگی و با سخنرانی گشوده نخواهد شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شنبه 5 مهر 1393 ساعت 12:24 ب.ظ
در این جنگ داخلی عراق وقتی سراغ نتیجه اش را میگیریم سرکوب و تضعیف نیروهای وفادار به صدام و دسته هایی دیگر از جوانان مسلمان که در مقاومت عراق در زمان اشغال آن پیشروتر از هرگروهی در مبارزه با آمریکا بوده اند و یا مستعد مبارزه اند و نیز تجدید ابروی آمریکا نزد اذهان بخشی عظیمی از مسلمانان معتدل و تیره شدن چهره اسلام نزد افکار عمومی غرب و تضعیف جایگاه گروه های اسلام گرا به سود گروه های لیبرال و وابسطه به غرب در اذهان عمومی جهان اسلام بالاخص در کردستان عراق را در پی داشته و خواهد داشت آیا مسلمانان نباید از ماجراهای عراق و مصر به ناکارامدی دموکراسی پی ببرند تنها راه حل مسلمین داشتن رهبرانی مقتدر اما روشن فکر و با ایمان است رهبرانی مشابه مائو،هیتلر و حتی استالین و تیتو وگرنه این توهین ها و تحقیر ها پایانی ندارند و تنها رشد اطمینان آور برای آنان داشتن حکومتهایی بیرحم و مستقل و پیروی جدی از مدل سوسیالیستی ست که در شوروی و چین انجام شد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1965
یکشنبه 6 مهر 1393 ساعت 01:21 ق.ظ
نقل است که حتی دولتهایی به شدت دیکتاتور مشابه دولت نازی در المان خود را بی نیاز از استفاده تمام ظرفیت نیروی ملیش نمیدید بسیاری از قضات و فرماندهان ارتش و افرادی مثل شاخت غیر نازی بودند و یا تقلاهای مائو برای استفاده از تمام ظرفیت نخبگان حتی غیر کمونیست ولی میهن پرست رو نباید فراموش کرد وقتی رالف لینتن میگوید از هر سه هزار نفر فقط یک نفر استعداد فطری برای اداره یک نهاد اجتماعی را دارد باید بدانیم که پسر رهبر یک کشور فقط یک سه هزارم احتمال دارد مناسب برای شهردار شدن یک شهر کوچک باشد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
یکشنبه 6 مهر 1393 ساعت 01:20 ب.ظ
به نظر من یک اصل اساسی وجود دارد و آن این است که کفار و مشرکین غربی علیه هر گروه و ملتی که در طول اریخ حد اقل پانصد ساله اخیر و در هرکجای جهان وارد جنگ شده اند و می شوند و خواهند شد به ناحق و به قصد چپاول و غارت بوده و خواهد بود و این حق را به طرف مقابل می دهد که اکنون داعش هم از این قاعده مستثنی نیست! اما آنها برای فریب مسلمین چند حاکم مزدور به ظاهر مسلمان را هم همراه خود می کنند و مسلمان دیگری را می کوبند اما با همین روش یکی یکی به حساب همه آن همراهان نیز خواهند رسید. این درد جهان اسلام است حال آنکه قرآن کریم مسلمین را از کشتن همدیگر نهی و ممنوع کرده و در عوض رحم را در بینشان خواسته است. به همکاری ظاهرا مسلمانان با کفار در جنگ افغانستان و صدام نگاه کنید. واقعا غم انگیز است. کی باید مسملمین به قران برگردند؟! حیرت انگیز است که اختلاف مسلمین نه در واجبات دین که صرفا بر سر خلافت این شخص و آن شخص است که از نظر خداوند اهمیتی ندارد! آنچه خداوند در قران خواسته این است که حاکم و اولی الامر مسلمین باید از خودشان(منکم) باشند و نه کفار هیمن! خوشبختانه اینراهم همه مسلمین قبول دارند پس دعوای مسلمین بر سر چیست؟! من که سردر نمی آورم!
یک نکته دیگه این که در بین اقوام مسلمان منطقه برای کردها همیشه قومیت مهم بوده و نه اعتقاد و ایمان و همیشه بریا قومیت جنگیده اند و نه ایمان! بنابراین آن قومگراهای کرد که صلاح الدین ایوبی که گویا قهرمان جنگهای صلیبی بوده را کرد و از افتخارت خود می دانند دقت نمی کنند که حرفی خلاف واقعیت و در واقع یاوه می بافند!
 
 
 
 
 
 
یکی
یکشنبه 6 مهر 1393 ساعت 05:08 ب.ظ
در پاسخ به آن خواننده ای که بدون اسم در خصوص رهبری روشن فکر مسلمانان منطقه نوشته :
آیا شما فکر میکنید رهبران کنونی منتخبان مردم منطقه هستند ؟!
باید بگویم خیر همگیشان دست نشاندگان صلاحدید یهود بین الملل میباشند.
آیا میدانستید پادشاهی با دوام اردن برای آموزش تروریست و طرح عملی توطئه بر علیه مردم منطقه از طریق همکاری مستقیم با اسراییل بوجود آمده است و میدانستید تمامی تروریستهای کرد عرب دروزی فالانژ و مارونی در 70 سال گذشته همگی در اردن آموزش دیده و تجهیز شده اند ؟!
آیا میدانستید تجیهزات ستگین و سبک مخالفان سوری و داعش همگی در اردن آماده و تحویلشان میشود؟!
آیا میدانستید شاهان و حکام اردن سوریه لبنان فلسطین مصر سعودی و ... همه شان نژادا" از آلبانی و یا چرکس و ارمنی از قفقازمیباشند ؟!
بدانید مردم منطقه هیچ وجه مشترکی با حکامشان ندارند و همین امر راه را بر انتخاب رهبری مردمی با خصوصیات ملی گرایانه و دلسوزانه بسته است حال بماند که سیاستگذارارن یهودی چه چیزهایی رااز حکام دست نشانده میخواهند که خود مبحثی دیگر است.
 
 
 
  
 
 
 
 
آمون : چقدر طولانی شد!  
 
بابک خرمدین و افسانه قدرت ترکها در برابر خلفای عباسی بغداد، عراق مشاهده   
  
مقدمه ای کوتاه در بازگشت از اندونزی مشاهده   
  
دو مقاله در مورد انتخابات نهم ریاست جمهوری ایران-دکتر احمدی نژاد مشاهده   
  
ردیه ای بر شاهنامه فردوسی،حکیم ابوالقاسم طوسی به زبان فارسی دری مشاهده   
  
░▒▓۩ تخت جمشید؛ نیمه کاره طبق نظر سازمان نظام مهندسی ۩▓▒░ ©® مشاهده   
  
اهمیت انتشار پوریم و تلاش یهودیان برای اختفای آن با جعل تاریخ مشاهده  
  
عرفان، تصوف، صوفیگری، درویشیگری درویشان، توطئه یهودیان و آنوسیان مشاهده   
  
یهودیان آنوسی متظاهر به اسلام دروغین ذاتا جهود؛آنوسیان،حقه یهودی مشاهده  
 
 نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ