rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________بازگشت موشه داوید قدیمی و طلبکاری به جای تسلیم و اعتذار و تلاش برای به هم زدن ارتباطات دوستانه بنیان اندیشان و تفرقه افکنی


رهگذر

پنج‌شنبه 24 مهر 1393 ساعت 08:39 ب.ظ
(لطفا جماعت به اصطلاح بنیان اندیشان مدعی اما پیاده این کامنت را نادیده بگیرند و خود را نخود این آش نکنند.)
آقای پورپیرار:
بعد از سلام و ارادت، چند سال پیش، فردی بنام موشه داوید به وبلاگ شما آمد و چند نکته بنیانی را گفت که همه به او بدوبیراه گفتند و آنطور که باید و شاید حرفهایش را جدی نگرفتند. او گفت که شما کار چندان بزرگی انجام ندادید چون ما خودمان هم منتظر چنین روزی بودیم منتهی نه در میان قوم فارس. او گفت که جماعت روشنفکر دانشگاهی وغیردانشگاهی ایران برای ما مشتی گوشت دم توپ بیشتر نبوده و نیستند که هنوز هم عنان فکر و اقتصادشان دست ماست. امروز تمام دستگاههای علمی و فرهنگی ایران و جهان که بر مبنای خشت کج یهودیان بالا رفته اند، تمام قد همان مسیر سابق غیربنیان اندیشی را احیا کرده اند و با پول و امکانات چند برابری مشغول تقویت نوعی اسلام میانه رو و قلابی و مبتنی بر مصالحی از حعلیات یهودیان هستند. هیچ دستگاه یا دولتی در جهان نیز قادر به تغییر این مسیر در آینده نزدیک نیست، زیرا این دولتهای اسلامی یا شبه اسلامی آنقدر در مشکلات و معضلات گوناگون غرق شدند و آنقدر باید در جبهه های مختلف بجنگند که دیگر وقت و توانی برای گشودن یک جبهه جدید ندارند. به علاوه گشودن جبهه حدید بنیان اندیشی نیاز به معماران و سربازان جدید حرفه ای دارد که حتی به اندازه انگشتان دو دست هم چنین آدمهایی تربیت نشدند و وجود ندارند،‌به گونه ای که گمان نمیشه کرد حتی خود شما هم به اندازه انگشتان دو دست توانسته باشید سرباز و معمار برای ساخت بنای جدید بنیان اندیشی تربیت کرده باشید. حتی همان تعداد اندک افراد تربیت شده مکتب بنیان اندیشی هم در نهایت توزرد از آب درآمدند و یا قربانی دشمنی و کینه ورزی نابخردانه شما شدند.

از سوی دیگر، شما همه کسانی را که مخاطب سخنان شما بودند،‌به باد فحش و تحقیر و ناسزا گرفتید و در همان حال از آنها دعوت کردید که به حرفهای شما توجه کنند. طبعا با چنین رویکردی تقریبا هیچ کس از آن آدمها به طرف شما روی نمی آورد و همان معدودی هم که روی می آورند،‌نهایتا مورد غضب و ناسزای شما قرار می گیرند و در آخر کار می رسید به همین نقطه ای که کسی در دور و بر شما باقی نماند و شما تنها و عصبانی در گوشه ای منتظر چرخش روزگار باشید.

موشه داوید آن زمان به ما گفت که یهود مشغول تدارک خاورمیانه ای نوین است و برای حذف تمام مسلمانان جهادی جهان، و نابودی جوامع اسلامی و به حاشیه راندن بنیان اندیشی برنامه دارد. ما به او خندیدم اما امروز می بینیم که یهود از طریق تدارک بستری برای جذب هزاران مسلمان حهادی با دهها اسم نوظهور از قبیل داعش، مشغول فرستادن مسلمانان جهادی دنیا به قتلگاه مسلمان کشی و نابودی کامل کشورهای اسلامی است. یهود حتی با مدیریت بیداری اسلامی تحت عنوان بهار عربی، نهضت های ملتهای مسلمان منطقه را به بلبشویی علیه خودشان تبدیل کرد. امروز تنها قدرت سیاسی، اقتصادی،‌ اعتقادی و بخصوص نظامی مسلمانی که در مقابل غرب و یهود ایستاده، آن هم با هزاران عنصر نفوذی یا بی اعتقاد به جهاد علیه غرب و اسرائیل، ایران است که طبیعی است یک تنه و آن هم با این انبوه نیروهای نفوذی یا بی اعتقاد بهتر از این نمی تواند عمل کند. بماند که حتی همین ایران حداقلی در جهان اسلام هم با توقعات نابجای برخی نابخردان یا مغرضان خبیث آنطور که باید و شاید حمایت نمیشود.

آقای پورپیرار شما روش کارامد و صحیحی را در نشر بنیان اندیشی در پیش نگرفتید و اگر امروز همه حامیان شما سرخورده و رها در گوشه ای پراکنده شدند، فقط تقصیر پول و تهدید و توطئه یهودیان نبوده و نیست، بلکه بیشتر تقصیر روش غلط برخورد و مواجه شما با مخاطبان تان بوده است. و این یعنی موشه داوید امروز باید بسیار حوشحال باشد که پورپیرار خودش بنیان اندیشی را بنیاد نهاد و خودش هم آن را به تعطیلی کشاند. از طرف دیگر تحولات منطقه هم نشان می دهد که موشه داویدها تمام این سالها بیکار ننشسته اند و چنان خوابی برای منظقه دیده اند که به اصطلاح آن سرش ناپیداست. اما برای مومنان اینها مطلقا موجب ناامیدی نیست بلکه موجب عبرت است تا از تجارب بنیان اندیشی و خباثت بی حد یهودیان به مقابله با این دسایس بی پایان بپردازند و برای آینده طرحی نو درافکنند. این اتفاقی است که انشاالله با ظهور سربازان و معماران آتی رخ خواهد داد
پاسخ:
برای جذب و فهم کامل سخنان شما ابتدا باید منکر وعده های قران شد. ضمنا آن کس که بنیان اندیشی را درک نمی کند و ناسزا می فرستد، حق است که تحقیر شود..  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آمون : به به موشه داوید! یور ولکام اخوانا! چند ماه زود اومدی! برای علاقه مندان این میمون زشت نکبت :  
 
یادداشت های موشه داوید - ۱۳۸۳ مشاهده   
  
یادداشت دیگری در باب موشه داوید - 1383 مشاهده   
  
پوریم؛ انکار ایرانیان و تایید خود یهودیان ! مشاهده  
  
معنای لغوی کورش مشاهده  
  
صدام حسین و نگاهی بین المللی به او - صدام حسین از زاویه ای دیگر مشاهده  
  
کورش در تاریخ و ادیان مشاهده  
  
شروع برخورد آکادمیک با نظریات کهنه و فرسوده مشاهده   
  
جزیه داریوش بر ایرانیان به نفع یهودیان مشاهده   
 
 نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ