rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


خلاصه و فشرده ای از تمام مطالب وبلاگ در یک نگاه بسیار کلان و کلی

 

این صفحه، مخصوص کسانی است که برای نخستین بار وارد این وبلاگ می شوند و احتمالا نمی دانند چه خبر است؟ یا همه چیز را در یک جمله کوتاه می خواهند بخوانند، هلو، برو تو گلو! شاید هم کمی از شلوغی وبلاگ نگران شوند یا مثلا حال و حوصله گشتن در صفحات وبلاگ را نداشته باشند! در اینجا، چند نکته کلی برای راهنمایی در مورد محتوای وبلاگ، عرضه می شود.     

 

وبلاگ دو بخش کاملا جداگانه دارد. اولی post های وبلاگ است، آرشیوی از کامنتهای جمع آوری شده از وبلاگی که لینک آن، در انتهای صفحه موجود است.  


مطالب post ها، آخرین و جدید ترین موضوعات را شامل می شود و به صورت طبقه بندی شده نیز قابل دسترسی است مانند قرآن کریم ، اقوام ساکن کشور ایران ، هخامنشیان و دیگر موضوعات مشابه. در گوشه پایین سمت راست، فهرست موضوعی یادداشت ها را می بینید.     

  

بخش دوم، مطالب اصلی است در صفحات مجزایی با محورهای نسبتا مستقل که در بالای وبلاگ، لیست شده اند و در 9 گروه قرار داده شده است بدین شرح:  

  

 

 

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان  

 

حال باید بر اساس علاقه مندی، انتخاب کرده و روی یکی از گزینه ها کلیک نمایید. در صفحه جدید، فهرست مقالات آن موضوع را مشاهده می کنید.      

 

همچنین بخشی از نوشتجات خاص نیز به صورت :  

 

______________________________________________________________  

اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی    قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی   خاخام   دانشگاه شیکاگو ______________________________________________________________

 

در زیر محورهای مطالب اصلی، فهرست شده اند. این نکات، پربازدید بوده و به همین دلیل مجزا شده اند.  

 

اما اگر این راه را هم نمی خواهید، مختصر و مفید، در یک کلام و خلاصه همه مطالب را به صورت فشرده ترجیح می دهید، ذیلا عرضه می شود، در هر موردی هم که اسناد مربوطه را خواستید، می توانید به فهرست موضوعی یا لینک های متعدد مراجعه کنید.     

 
در حوزه تاریخ، یهودیان اسیر شده در بابل، با هم پیمان شدن با گروهی از جنگجویان خونریز و وحشی و احتمالا اسلاوی تبار در شمال منطقه بین النهرین، در قالب خیانت و توطئه یهودیان از درون و توحش جنگجویان اجیر شده از بیرون ( اسب تروای یهودیان) ، به بابل و شهرهای منطقه خاورمیانه کنونی (محدوده عراق و ایران کنونی) ، یورش برده و تمام ملت را، همگی و بدون هیچ استثنا و ترحمی، قتل عام کرده اند و منطقه وسیع مورد نسل کشی، تا حوالی دو - سه قرن پیش، متروک و خالی از سکنه بوده است. یهود، به این نسل کشی خود، عنوان عید پوریم PURIM داده و هر ساله جشن می گیرد. نتیجه این نسل کشی، سکوت محض انسانی در منطقه است که هیچ بنی بشر و جنبنده ای در این اقلیم زیست نکرده است تا یکی دو قرن اخیر. اسناد و دلایل اثباتی این موضوع در بخش پوریم که لینک آن در بالا موجود است، قرار دارد.


به دلایلی، یهودیان تصمیم می گیرند قتل عام خود را مخفی کنند و با ارسال گروه های انسانی به منطقه پوریم زده از حدود سه - چهار قرن پیش، تحرک و پویایی زیستی آن را بازگردانده و مناطق پوریم زده، به مرور از دو سه قرن پیش، شروع به جمعیت گیری می کنند و گروهی نظامی که آن ها نیز به نام قاجاریه شناخته می شوند، به عنوان سرکرده بخش ایرانی، به ایران ارسال می شود. بنابراین از فاصله پوریم در 2500 سال پیش تا دوران معروف به قاجار، منطقه ایران، به علت نسل کشی ایرانیان در عید پوریم یهودیان، غیر مسکونی بوده است. در کنار شهر سازی های اولیه، مقداری نیز قصه و افسانه و شعر و داستان (مانند دیوان های شعرا و متون ادبی نظم و نثر، شاهنامه، ... ) تولید می شود، چرا که مواد اولیه و نیاز خاصی برای تولید نداشته و با چند نویسنده داستان پرداز، قابل تولید است و به کمک ماموران فرهنگی تحت حمایت گماشتگان نظامی و قدرتمند خود، می توانسته اند منتشر و تبلیغ سازند حال آنکه به علت سختی و صعوبت کار، قادر به تولید نمایه های سازه و ساختمانی خاصی نبوده اند، به عنوان مثال، در کنار انبوه شاعران و حکیمان و فیلسوفان، یک صدم آنها هم بناهای باستانی و کهن و قدیمی از دوران پوریم تا قاجاریه، موجود نیست و در عین حال که حمله اعراب به ایران را ساخته اند، اما دریغ از یک مسجد و حمام قدیمی. در کنار این اقدامات جاعلانه تاریخ ساز، بخشی دیگر از گماشتگان، برای پر کردن خلا تمدنی این نسل کشی، پروژه انتساب هر گونه کشفیات باستانی به دوران هخامنشی تا صفویه را اجرا می کنند و هر زمان یافته جدید باستانی پیدا می شود، آن را به دوران خاصی منتسب می کنند، آن هم بدون ارائه هیچ دلیل خاصی. بدین ترتیب، با ساخت روکشی از تمدن نوظهور اما کهنه و قدیمی نمایانده، هم جنایت خود را مخفی کنند و هم منافع دیگر خود را به دست آورند، مانند ساخت کشوری که در رفتار و عمل، تمایلات غیر اسلامی اما در حرف، صاحب ادعاهای گزاف است و یا ادعای تمدن عظیم و دروازه تمدن را می نماید اما قادر به معرفی یک معماری خاص ملی نیست، از همزیستی هزاران ساله اقوام ساکن حرف می زند اما قادر به توضیح علت اختلافات تند قبیله ای و عدم اتحاد در طول هزاران سال و کسب شناخت از همدیگر نیست، و قس علیهذا.

 

برای نمونه، بنای تخت جمشید، بر اساس مشاهدات عینی و گزارش رسمی سازمان نظام مهندسی (متن گزارش در همین وبلاگ موجود است) ، نیمه کاره بوده اما به دروغ، ادعاهای گزاف در مورد آن گفته می شود. پاسارگاد نیز در نیم قرن اخیر، طی پروسه ای که چندین مزدور و یهودی در آن شکست خوردند، سرانجام به دست دیوید آستروناخ (باز هم یهودی) ساخته شده است. این کارهای ننگ آور و خیانت بار در مورد تخت جمشید، پاسارگاد، ساسانیان، حمله اعراب به ایران، ساخت بنی امیه و بنی عباس و قیام خراسان و  غیره، صورت گرفته است. اقدامات داخل کشور، هماهنگ با تلاشهای بزرگ یهودیان در سطح بین المللی به منظور اختفای نسل کشی یهودیان بوده که امروزه، عید پوریم خوانده و جشن گرفته می شود و مثلا دانشگاه شیکاگو نیز بخشی از پروژه را به عهده داشته چنانچه اقدام به جعل و حک جدید کتیبه نموده است.  نمونه ای از جل کتیبه، ساخت جاعلانه کتیبه بیستون در قرن اخیر و انتساب آن به داریوش در 2500 سال قبل است. هخامنشیان که احتمالا نام خود را از حاخام و خاخام (روحانی یهودی) گرفته است، نام مزدوران عامل نسل کشی است. اشکانیان در واقع گروهی از یونانیان بوده است که بعد از تخریب یونان به دست روم، به منطقه خالی از سکنه ایران و عراق فعلی وارد شده و زیستگاه موقت آنان بوده است.     

     

در بحث تمدنی نیز گفته شده با توجه به نوساز بودن کشور و شهرها در طی یکی دو قرن اخیر، بنابراین شهرها نیز حداکثر هم همین حدود قدمت داشته و شهری مانند شیراز، برآمده در عهد جدید است و 6 یا 7 قرن پیش، نه این شهر وجود خارجی داشته و نه سعدی و حافظی در کار بوده و دیوان های این شاعران، ساخته هایی جدید است، خصوصا با توجه به لهجه متاخر آن و معاصر عصر مشروطه. ایضا یادداشت های قلم و نگارش نیز در تحکیم این موضوع وارد است و در وبلاگ اولترا امپریالیسم نیز مطالب کافی دال بر یدیش (داشتن اصالت یهودی) بودن زبان فارسی ( و نیز ترکی)  موجود است.

   

در حوزه فرهنگ و ادبیات نیز عنوان شده است که زبان فارسی و ترکی و دیگر زبانهای محلی، زبانهای یدیش (توضیح در همین وبلاگ موجود است) هستند که یهودیان به عنوان پروژه ضد اسلامی خود، یکی از اینها را برجسته کرده و در عین حال، یک نزاع ساختگی بین متکلمین به دیگر زبان ها به راه انداخته اند (دعوای ترک و فارس، کرد و فارس و غیره) تا اهمیت و نفوذ زبان الهی عربی را کاهش بدهند و عربی را صرفا زبان یک عده وحشی آدم کش خونریز بی تمدن جلوه دهند.

   

در حوزه اعتقادات، بررسی قرآن به عنوان کتاب آسمانی و اعتبار و ارزش آن، احتمال تحریف شدگی آن، ارزیابی تورات و انجیل های کنونی در دسترس عموم و نفی آسمانی بودن آن ها و نونویسی های مکرر بعد از اختفای تورات و انجیل واقعی در مقابله با قرآن در زمان صدر اسلام. همچنین نفی جنگها و تاریخ و وقایع صدر اسلام تا دوران معاصر و تهمت توحش و شمشیر کشی به اسلام و پیامبر مکرم (ص) که خلاف نصوص آیات قرآن است. ارزیابی احادیث، روایات، کتاب های تاریخ اسلام، تاریخ صدر اسلام و وقایعی که گفته می شود رخداده است، بخشی دیگر از این بررسی هاست که کنار گذاشته می شود.

    

خوانندگان گرامی لازم است به مطلب آنوسیان نیز عنایت خاص داشته باشند. آنوسی کسی است که ادعای مسلمان بودن دارد ولی در واقع، یهودی است و مامور نفوذ در بین مسلمانان و اجرای نقشه های آنان با ظاهر اسلامی و غیر تردید آمیز. آنوسی، پیوسته آنوسی می زاید، بزرگ می شود و ماموریت خود را به انجام می رساند و یهودیان هم پس از انجام کار خود، نیازی به حفظ اسرار او نمی بینند چون باز هم در آرشیو خود دارند. در عمل، تمام این دروغها که تخت جمشید، سمبل و مظهر ایران است و کورش و داریوش و تصوراتی نظیر عظمت و گستردگی امپراطوری پارس و حمله اعراب و شاعران و شارحان و عالمان و حمله اعراب و مغول و ساخت فرقه های مختلف مذهبی و دینی و اختلاف افکنی بین مسلمانان و مسیحیان و جنگ افروزی ها و برادرکشی ها و غیره، محصول عمل متحدانه و یکدست آنوسیان و مارانوسیان (یهودیان متظاهر به مسیحیت) تحت مدیریت واحد بزرگترین خاخامهای یهود و به منظور اختفای نسل کشی ایرانیان قدیم است. در این مورد، می توانید مطالب مفصلی در همین وبلاگ بخوانید.  


حداقل 4 فیلم مستند نیز تاکنون ساخته شده است که به پاسارگاد (مستند مجعولات مجلل) ، تخت جمشید (مستند تخت گاه هیچ کس)، کتیبه بیستون (ابطال شنانسامه) و طوفان نوح (ع) می پردازد. در پایان نیز چند یادداشت سیاسی و مطالب متفرقه دیگر برای علاقه مندان، قرار داده شده است. در هر مورد از ادعاهای فوق، اسناد مرتبط، موجود بوده و قابل دسترسی است. اگر هم فکر می کنید کسی شما را دست انداخته که این حرفهای عجیب را می زند، اشکالی ندارد، پس حرفهای خنده دار ما را بخوانید و بخندید و شادی کنید! اما شاید هم در انتهای کار، متوجه شوید که در واقع هم شما را دست انداخته اند، اما نه از جانب ما، بلکه آنان که از ابتدای مدرسه، چنین دروغهایی را به ذهن خردسالان ما تزریق کرده اند بدون هیچ سند و مدرکی، و امروز هم هیچ پاسخی برای حتی یک سطر از این نوشته ها ندارند و هنوز هم همان دروغها را برای جوانان کشور، از تمام رسانه ها و با بودجه دولتی بیت المال، پخش می کنند. انتخاب با شماست.  

   

 

 

 


این صفحه ممکن است هر زمان، update شود و اطلاع رسانی هم نخواهد شد.

 

 

نظرات (2)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
نوشته: حقیقت جو از [ ایران ]
خیلی ممنون. واقعا عالی بود .
سه‌شنبه 26 فروردین 1393 ساعت 06:00 ب.ظ
امتیاز: 1 0
نوشته: مهدی از ایران از [ نامشخص ]
سلام خدمت شما بزرگواران
میخواستم بگم عزیزان تلاش خود رو ادامه بدید همواره
تخریبهای اینترنتی و فحش و تهدید و .... در ایران نشان از حقارت دشمنان استاد پورپیرار دارد
راهی جز تخریب ندارند
اگر راهی یافته بودند تا به حال هزاران مستند ارائه میدادند پس حقیقت است این راه شما
بیشک رفته رفته بسیار بیشتر از راه استاد در ایران و ... انتشار خواهد یافت مطمئن باشید.

حق و صبر
دوشنبه 3 آذر 1393 ساعت 06:02 ب.ظ
امتیاز: 1 1
تحلیل آمار سایت و وبلاگ