rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________انتشار حقایق بنیان اندیشی و بازتاب طرح مسایل بنیانی کشور در دانشگاه ها و نفوذ تدریجی سوالات جدید دانشجویان پیرو ناصر پورپیرار


م.ا

شنبه 15 آذر 1393 ساعت 01:50 ب.ظ
با اهدای سلام.
بنده قریب 15 سال وقت و هزینه صرف کردم تا بتوانم دکترای تاریخ ایران و جهان دریافت کنم،با همین مدرک روانه ی دانشگاه شده و نزدیک به هفت سال تدریس می کنم.مدتی است که یکی از شاگردان با ارجاع به مطالب شما سعی در تحریف تاریخ مکتوب ما دارد.و از شواهد امر چنین به نظر می رسد که ایشان واقعا از شما آموخته است!سوالی که برای من پیش آمده است این است که:
1-اگر شما راست می گویید چرا کسی در جهان از این سخنان شما حمایت نمی کند؟
2-تکلیف این وقت و هزینه ای که برای گرفتن مدرک کرده ایم چه می شود؟تا 9 سال پیش مجموع هزینه هایی که از کارشناسی تا دکتری کردم قریب 20 میلیون تومان درآمد که امروزه چیزی بیش از دویست میلیون است!فقط من نبوده ام که هزاران نفر در این رشته تحصیل کرده و اینچنین پولهایی خرج کرده اند،پس طبق نظر شما ما بیهوده درس خوانده و مشغول به یادگیری تحریف و دروغ بوده ایم؟(چطور کسی در این مدت غیر از شما نفهمیده است؟!)
پاسخ:
زیان دیده عزیز. به بیش از 15 جلد کتاب که تحت عنوان »تاملی در بنیان تاریخ ایران» و 5 مستند ضمیمه آن رجوع کنید تا دریابید یهودیان تا چه میزان در ایجاد جعلیات تاریخی مقصرند همان ها که پیروان این داده های جدید را از تریبون ها دور نگه داشته و محروم کرده اند. کافی است مستند «تختگاه هیچ کس» را ملاحظه کنید تا معلوم تان شود که دانشکده های جهان در رشته علوم انسانی طویله اند.  
 
 
 
 
 
 
 
m
شنبه 15 آذر 1393 ساعت 08:13 ب.ظ
با سلام و تبریک
خدمت استاد مال باخته عرض کنم که اخبار موثقی دارم که در چند دانشگاه معتبر کشور اساتیدی به تبلیغ و حمایت از اثار استاد مشغول هستند. که به سبب انکه نمی خواهم کسی مزاحمتی برای آنها بوجود نیاورد اطلاعات بیشتری در اختیارتان نمی گذارم.
 
 
 
 
 
 
عیسو
یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 12:56 ق.ظ
آقای م.ا تا بحال این سوال برایتان پیش نیامده که چرا با وجود کتب و مستندات غیر قابل انکار دهها مورخ سرشناس در مورد دروغ بودن هولوکاست و مجاهدات وسیعی جهت اشاعه آگاهی از این توطئه تحریف تاریخ هنوز هم در سرتاسر دانشگاهای علوم انسانی هلوکاست را یک امر مسلم تاریخی آموزش میدهند؟ بیش از سی سال است ده ها مورخ زندگی ، موقعیت اجتماعی و حتی بعضا جانشان را پای تحقیقات مستقل شان در این مورد از دست داده اند با این حال هنوز این دروغ لو رفته امری مسلم در تاریخ جهان شناسانده میشود .مادام که ایمان نیاوری علم ،شناخت ، دانشگاه ، رسانه ها و همه جهان در سلطه قومی به نام جهود است چشم بندی که بر چشمت بسته اند تا ابد با خود خواهی داشت. با دیدن مستند تخت گاه هیچ کس همه چیز برایت معلوم میشود و آنگاه دو انتخاب خواهی داشت یا قهرمان میشوی و یا ترسویی ساکت و مزدور جهود.
 
 
 
 
 
 
یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 10:37 ق.ظ
آقای استاد تاریخخخخخخخخخخ....
بر اساس جعلیات یهودساخت چه دشمنی های که بین مردمان بوجود نیامده، چه جنگها که رخ نداده و چه خسارتهای جانی و الی که تحمل نکرده ایم؟! کجای کاری؟! حالا چون 20 میلیون خرج کرده ای باید مخ بچه های مردمو با مهملاتی که بهشان یقین نداری خراب کنی؟!
 
 
 
 
 
 
م.ا
یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 08:26 ب.ظ
وقتی هیچ سند تاریخی از نظر شما درست نمی باشد،نقطه ی شروع را باید چه چیزی فرض کنیم و از چه چیز استدلال کنیم؟میگویید همه چیز دستکاری شده و چندین امپراتوری قلابی به نام ما ساخته اند،خب تکلیف ما چیست؟ما درس میدهیم کتاب درسی که نمی نویسیم،چرا ما باید بسوزیم؟ما وظیفه ای که محول شده را باید انجام دهیم.
شما باید این نظریات و فرضیات خود را با کسانی طرح کنید که کتاب درسی می نویسند نه ما که از این راه امرار معاش می کنیم(ما کاره ای نیستیم).
پاسخ:
بنا بر این شما سرباز لشکر حقیقت نیستید. یادداشت ها را بخوانید تا به شما اثبات شود که کتاب نویسی تا400 سال پیش ناممکن بوده است. کتاب پاپیروس ها را مط العه کنید.
 
 
 
 
 
 
 
م.ا
یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 08:29 ب.ظ
من با دوستان نزدیک خود صحبت می کنم تا شاید بتوانم نظریات شما را به گوش بالادستی ها برسانم،لیکن ما نقشی در منبع نویسی دانشگاه نداریم.
 
 
 
 
 
م.ا
یکشنبه 16 آذر 1393 ساعت 08:34 ب.ظ
جناب عیسو.شما فرض کنید که 15 سال تحصیلات آکادمیک و چندین سال سابقه ی تحصیل داشته باشید و دانشجوی شما به شما بگوید هیچ از تاریخ نمیدانید و افسانه خواندید!شما خود را جای من بگذارید.فکر نمیکنم خوشتان بیاید
پاسخ:
مطلب بسی فراتر از خوش آمد و بد آمد دانشگاه رفتگان است. مسئله تبعیت از دروغ یا دفاع از حقیقت به هر بهایی است.
 
 
 
 
  
 
 
فخرالدین محمودیان
دوشنبه 17 آذر 1393 ساعت 02:12 ق.ظ
با اجازه استاد

جناب م.ا

اگر ایمان دارید 15 سال عمر و مال خود را صرف آموختن افسانه ها و دروغ ها و جعلیات یهودیان کرده اید و به نظریات مستند و مستدل استاد ایمان دارید. با بیان حقیقت اجازه ندهید سرنوشت شما برای دیگران تکرار شود. البته این یک پیشنهاد دوستانه است برای کسی که صادقانه و به هر بهایی تابع حقیقت است.  
 
 
 
 
 
 
  
 
رسول
دوشنبه 17 آذر 1393 ساعت 11:32 ق.ظ
جناب استاد م ا

با سلام بهتر است قبول کنید که نظرات استاد پورپیرار را هم میشود در دانشگاهها درس داد و نباید از آن بترسید
بهتر است منابع قدیمی را دور بریزید و کمی با فکر تدرس کنید
اکثر منابع قدیمی براساس نژاد پرستی نوشته شده و استاد این رویه را از میان برده و براساس اسناد سخن میگویند


جناب استاد فخرالدین گرامی بله من هم میخواستم نظر شما را تایید کنم و از شما بسیار سپاسگزارم  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
م.ا
دوشنبه 17 آذر 1393 ساعت 07:19 ب.ظ
نظریات شما قابل تحسین است اما من یک اشکال بزرگ می بینم و آن این است که چرا شما پس از ده سال نقد یک شاگرد هم تربیت نکرده اید؟نظرات این نوشته و قسمتهای قبل را خواندم به نظر می رسد که اکثر طرفداران و خوانندگان نوشته جات شما در مورد مطلبی که می نویسید نظر نمیگذارند و این نشان میدهد که شاگردی از مکتب شما برنخاسته است.این یک ایراد بزرگ است.آیا صحیح عرض نمیکنم؟با این وجود مکتب شما فقط تا زمانی هست که شما باشید(آرزومندم عمر شما دراز باشد)یعنی چه کسی جز شما از این فرضیات دفاع میکند؟
پاسخ:
گمانه شما در این باره درست نیست. من حالا ترجمه ترکی و کردی و افغانی کتاب ام را در اختیار دارم و با وجود سخت ترین ممانعت ها که منجر به توقیف 8 جلد از این تحقیقات شده استقبال از مستند ها و کتاب ها راضی کننده است.  
 
 
 
 
 
 
دارا
دوشنبه 17 آذر 1393 ساعت 10:53 ب.ظ
باسلام و آرزوی سلامتی برای استاد عزیز آقای پورپیرار.
استاد از اینکه دوباره می بینم نوشتن در وبلاگ را شروع کرده اید بسیار خوشحالم. طول عمر شما را از خدا خواستارم.

اما آقای م.ا. از کجا فهمیدید استاد شاگردان پروپاقرصی که نظراتشان را تبلیغ کنند ندارد؟ خدا را گواه میگیرم که حداقل خود بنده در راه تبلبغ نظرات استاد به هیچ عنوان کوتاهی نکرده ام و ثمره آن را در اطرافیان و دوستانم بوضوح می بینم بطوری که دیروز یکی از دوستانم که بشدت باستان پرست بود با من تماس گرفت و از کتابهای استاد که در اختیار او گذاشته بودم کلی تعریف و تمجید کرد و تاکید کرد که این کتابها را حتما تهیه خواهد کرد. حقیقت روی خودش را نشان داده است آقای م.ا باید آن را ببینی.
 
 
 
 
 
 
م.ا
سه‌شنبه 18 آذر 1393 ساعت 03:29 ب.ظ
بسیار خب.اشکال بزرگ دیگری که می بینم این است که شما از نقطه،ویرگول،ویرگول نقطه و دیگر علائم نگارشی گاهی اشتباه استفاده کرده اید،این را چگونه توضیح میدهید،روش تحقیقتان چگونه است.
پاسخ:
واویلا !
 
 
 
 
 
عیسو
چهارشنبه 19 آذر 1393 ساعت 04:28 ق.ظ
استاد فکر کنم منظور آقای م.ا شوخی و مزاح بوده ( در مورد ویرگول و نقطه ).
 
 
 
 
چهارشنبه 19 آذر 1393 ساعت 10:33 ق.ظ
با اجازه از صاحبخانه
استاد این به این حرفتان یقین دارم:«تورات هایی که امروزه در گردش است حد اکثر عمری 400 ساله دارند که قابل اثبات است. بدین ترتیب بخش عمده ای از مطالب تورات های جدید و مشرکانه را از قرآن 14 قرن پبش برداشته اند.»
مثلا مسخره است که در توراتهای کنونی حضرت داود(ع) را حاصل یک زنا می داند؟! یا حضرت ابراهیم(ع) که به خاطر شکستن بتها شهری را با خود دشمن کرده بوده تا جایی که او را خواسته اند زنده در آتش بسوزانند و شهری را با خود دشمن کرده بوده و به خاطر فرمان خدا حاضر بوده فرزندش را قربانی کند، برای نجات جان خودش زنش را به حاکم داده و با بی غیرتی تام بعد از مدتها هم مجددا زنش را به زنی قبول کرده!یا حضرت لوط که برای بقای نسلش با دخترانش همخوابه شده؟!! آیا این داستانهای سکسی برای مسخره کردن دین نیست؟!
جناب استاد تاریخخخخخخخخ..... ملا نقطه ای
اولا قبول کنید که دانش آموزانی که رشته علوم انسانی می خوانند از نظر ضریب هوشی پایین تر آنهایی هستند که علوم تجربی و یا ریاضی فنی می خوانند!پس انتظار درک منطقی از این گروه کمتر از آن دیگران است.ثانیاً اکثریت شاید بتوان گفت 99 درصدی محصلین دانشگاه ها فقط در رشته ای تحصیل می کنند تا بعداً بتوانند با آن شغلی دست و پا کنند و آنگونه که من خود شاهد بوده ام علاقه ای به مطالب خارج از موضوع درسشان ندارند و مسائلی مانند تاریخ کشورشان را همانگونه که در کتب درسیشان و یا در تلوزیون رسمی کشور گفته می شود قبول می کنند و حوصله این که وقتشان را بر روی این موضوعات بگذارند ندارند.مثلا من خود دیدم که یک کارشناس کشاورزی در برنامه گوگل ارث در استان هرمزگان و در اطراف تنگه هرمز به دنبال یکی از شهرهای غربی استان فارس می گشت(که البته بسیاری از این آقایان حتی مدیریت های ارشد دولتی هم می گیرند!)! یعنی این که طرف مختصات جغرافیایی سرزمین پارسیان خودش ک هتعصبش را هم دارد به درستی نمی داند! مدرکی گرفته و در اداره ای کار می کند و نانی به خانه می برد اما اگر در جایی بحث شود با تعصب می گوید که خلیج جلیج فارس است و بس اما گر از بخواهید که مثلا موقعیت تقریبی شهر بوشهر را در نقشه کشور به شما نشان دهد ممکن است به بندر ترکمن و یا رشت اشاره کند!بنابراین در اینجا نه استاد پورپیرار آن استادی است که شما در ذهن دارید و نه شاگردانش ان شاگردانی هستند که در ذهن دارید که برای تهیه لقمه نانی در آینده برای اخذ مدرک بر سر کلاس استاد حاضر شده باشند! اینجا تنها کسانی که به قول سهراب سپهری طالبند تا آخر عمر پی آواز حقیقت بدوند حضور دارند و بعد از مرگ ما و استاد پورپیرار هم مطمئنا کسانی در جاهایی دیگر آواز حقیقت سر خواهند داد و مشتاقان حقیقت دیگری هم به دنبالش خواهند دوید.
ثانیا اتفاقا برخلاف نظر شما که تازه واردید استاد شاگردان بسیار زیادی دارند.این که می بینید کامنت گزاران(لزوما همه شاگرد استاد نیستند) مباحث مختلف می کنند به نظر من به دو دلیل است: یکی این که آنهایی که قبلا مطالب را پیگیری کرده اند به دروغ بودن تاریخ این منطقه و حتی جهان یقین دارند و آنچه استاد ارائه می نماید بیشتر ارائه مستندات بحث است دوم این که حوزه دروغ فقط مربوط به تاریخ نمی شود و از علوم زیستی و حتی فرود آمدن انسان بر کره ماه و ... هم فراتر می رود که هرکس به وسع خود سعی در به چالش کشیدن جعلیاتی دارد که به عنوان مسلمات به خورد ما داده اند!بنده از سال 1384 تاکنون مطالب استاد را پیگیری می کنم و در حد وسع ناچیز خود به ترویج آن پرداخته ام! اما به دلایل بسیاری مردمان دروغ را بسیار بیشتر از راستی دوست دارند به گونه ای که مطابق متن مکرم قرآن کریم حتی پیغمبران هم از دست قومشان خسته می شده اند و از خداوند تقاضای نجات از شر قومشان را می کرده اند! بنابراین نفوذ حقیقت در دل انسانها به تدریج و نیاز به تجدید نسل دارد.صبر اساس این مبارزه است! البته به قول احمد شاملو غم نان(که به نظر من در این کشور از اول انقلاب 57 تاکنون به طور هدفمند مردم و بخصوص کارمندها و کارگران که قشر متوسط جامعه نامیده می شوند و درک و توان اعتراض دارند را درگیرش کرده اند{که حتی برآوردن دولت هشت ساله احمدی نژاد هم دقیقا برای له کردن همین قشر بود که در زمان خاتمی جانی گرفته بودند} دقیقا به گونه ای که همیشه به قولا هشتشان گرو نه شان باشد) نمی گذارد که مردم به چیز دیگه ای بجز معیشت فکر نکنند!
ثالثا استاد در همان ابتدا گفته اند « گویا برای کسانی می نویسم که هنوز در رحم مادرانشان هستند»(نقل به مضمون).
رابعا اگر منظورتان استاد و شاگردی به صورتی باشد که شما در دانشگاه دارید چون پورپیرار مانند شما برای اخذ مدرکشان 20 میلیون هزینه نکرده اند و اکنون هم برای ارائه مطالبشان مانند شما ماهانه حداقل 5 میلیون از بیت المال نمی گیرند و مانند شما برای اجبار حضور شاگردان بر سر کلاس حضور و غیاب نمی کنند و مانند شما ملاک یادگیری شاگردانشان را با حربه نمرده تعیین نمی کنند و ... البته شاگردان مد نظر شما را ندارند و چه خوب که چنین شاگردانی ندارند!
جناب رویان باهوششششششش...
آیا خود تاکنون یک انسان آلبینو را از نزدیک دیده اید؟! این عکسی که لینکش را گذاشته اید یک بچه بور است نه آلبینو. امثال او را ما هم در فامیل داریم! آلبینو ها رنگ پوست و موی تقریبا بی رنگ دارند، مخصوصا رنگ موهاشان بی رنگ است و به شدت از آفتاب متنفرند و اغلب از نظر بدنی ضعیف اند،بر خلاف رومی های قوی هیکل! اصلا انسانها را ول کن می توانید با آن هوش و ذکاوتتان توضیح دهید که چرا رنگ خرس قطبی سفید است؟!
جناب فرهاد ببخشید ولی با دیدن امثال شماها بعضی وقت ها به دیگرن حق میدهم که به ما متلک بگویند! مرد مومن تو که ریاضی خوانده ای مگه میشود یک معادله را با چند مجهول حل کرد؟! وقتی خودشان میگویند که ما حتی یک فسیل هم از انسان نئاندرتال را پیدا نکرده ایم و به فرض هم که پیدا کنند توالی ژنهاشو چگونه بدست آورده اند؟!به فرض که آورده باشند مگر در یک زمان خاص فقط یک انسان نئاندرتال وجود داشته؟!البته که در هر زمانی که فکرش را بکنید هزاران و شاید میلیونها انسان در سراسر جهان زندگی می کرده اند که توالی ژنهای منحصر به فردی هم اکنون دارند و در گذشته هم داشته اند. ژن یا مولکول DNA یک مولکول آلی است که بعد از مرگ حیوان یا گیاه به عناصر سازنده اش شامل ازت،کربن،هیدروژن و اکسیژن تجزیه می شود. انسان نئاندرتال هم به احتمال 23 جفت کروموزوم داشته است. مسلما بدست آوردن دستنخورده ژنهای 23 جفت کروموزوم از دل هزاران سال غیر ممکن است. چرا عقل خود را به کار نمی بندید؟! این نکته اساسی را از قول استاد پورپیرار داشته باش:«دانشگاه های کنیسه ای و کلیسایی غرب که بخصوص در حوزه علوم انسانی طویله اند(نقل به مضمون)». به اصطلاحات پر تمطراق اساتید و پورفوسور و محققین و دانشمندان و .... اعتنا نکن. هر چیز و هر مطلبی را از هر کسی با عقل خود بسنج به درستی و نادرستیش پی خواهی برد!
 
 
 
 
 
 
 
آمون : عجب ! و چند لینک جالب!  
 
خاطرات هاخام(خاخام) یدیدیا شوفط(شوفیط)و فرقه سازی یهودیان آنوسی مشاهده  
  
هواخوری 23، نمونه های دروغ در قدیمی نمایاندن شهر عثمانی و سند تراشیدن برای عثمانیان و کفریات ضد اسلامی حافظ شیرازی در رد قرآن مشاهده  
  
هواخوری۱۴،اعتبار قرارداد الجزایر و تحرکات و تحریکات منجر به آغاز مشاهده  
  
هواخوری۱۰،پلان و عکسهای مسجد شیخ لطف الله میدان نقش جهان اصفهان مشاهده  
  
سقوط غرب(بازبینی شده)-فاشیسم امپریالیسم در دموکراسی و رقابت آزاد مشاهده   
  
░▒▓۩ خاکساری اساتید بین المللی و توحش مزدوران دست چندم ۩▓▒░ ©® مشاهده   
  
هویت و زبان ایرانیان پس از اسلام و تجمع ساکنان بعد از پوریم یهود مشاهده  
 
 1 2 3 4 5 ... 7 >>
تحلیل آمار سایت و وبلاگ