rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
رایتل

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


بهای پیشرفت جهان غیر متمدن غرب

 

پیام آخر برای آقای استبصاری

 

خوب بالاخره و به مبارکی بر خوانندگان این وبلاگ سیمای آقای استبصاری نیز آشکار شد. معلوم شد اشکال در این است که به نظر آقای استبصاری، مسلمانان عقب افتاده و وحشی و مرتجع و وا مانده‌اند و بر عکس جهان غرب پر از علم و دانش و حکمت و لابد آزادی و دموکراسی است! برای ایشان مهم نیست که جهان غرب تا ۴ قرن پیش حتی حمام کردن هم بلد نبود و مهم نیست که تمام جنایات و غارت ها و فجایع بشری در چهار سده‌ی اخیر به دست کلیسا و کنیسه در آفریقا و آمریکا و آسیا صورت گرفته و قدرت این محاسبه را ندارد که دو سوم دارایی و توانایی غرب متعلق به آفریقاییان و آسیاییان و مردم سراسر قاره آمریکای قدیم است. ایشان چشم این بصیرت را ندارند که سرزمین‌های به تشخیص ایشان عقب مانده، همان سرزمین‌هایی هستند که مستقیماٌ به وسیله‌ی سربازان کلیسا و کنیسه نسل کشی شده‌اند، هستی‌شان به یغما رفته و  در دویست سال اخیر به وسیله‌ی حاکمانی هدایت شده‌اند که یا مستقیماٌ منصوب شده‌ی استعمارگران بوده‌اند و یا دست نشانده‌ی آن‌ها حساب می‌شوند.

آیا در شرایطی که لااقل سیصد سال است تمام توان ملت‌های به قول شما عقب افتاده صرف مبارزه با این دشمنان دانش و بشریت شده، جایی برای پیشرفت هم باقی می‌ماند؟ شما فقط از آن بابت مدعی می‌شوید که در جهان به قول شما با معلومات، مردم از دین جدا می‌شوند که نمی‌دانید هرگز شرقیان و مسلمانان، چون مردم اروپا و آمریکا اسیر کلیسا و خرافات پیوسته با آن نیستند و نمی‌دانید که دین زدگی بر مسیحیان و یهودیان تا چه اندازه مسلط است و نمی‌دانید که یک اروپایی مدرن نیز برای یک لحظه دیدن پاپ در پنجره‌ای که با او ۳۰۰ متر فاصله دارد، چه‌گونه یک روز کامل بر زمین لخت می‌نشیند و هنگام دیدار پاپ چه‌طور به پهنای صورت اش اشک می‌ریزد. اطلاعات شما آقای استبصاری  بی‌عمق و ژورنالیستی است و از بنیان مسائل بیگانه‌اید. سخنان تان بوی تبلیغات شرق ستیزان را می‌دهد و نمی‌دانید که مسلمانان در دو دوره‌ی تسلط خود، که امپراتوری بزرگی را به پهنای شرق تا غرب جهان در اختیار داشتند، هرگز حقوق دیگران را به خانه‌ی خویش نبرده‌اند و امروز هیچ ملتی در جهان خود را طلب کار و مدعی مسلمین نمی‌داند، اما از شیلی تا کره جنوبی اروپاییان و آمریکاییان را نفرین می‌کنند و منتظر روز انتقام کشی از آنان‌اند.

آقای استبصاری شما احتمالاٌ موبایل جیب‌تان را با تمدن اشتباه گرفته‌اید و قدرت این درک را ندارید که غربیان به وسیله‌ی همان موبایل هم، که برای دارندگان آن ابزاری مطلقاٌ غیر حیاتی و غیر ضروری است، ما را غارت می‌ کنند و تمام سئوال‌های‌تان مثل آن جملات بی‌سروتهی که جایگزین نظر مستقیم خود درباره‌ی توقیف کتاب من کرده‌اید، بی محتوا است.

+ نوشته شده در چهارشنبه، 1 بهمن، 1382 ساعت 12:50 توسط ناصر پورپیرار 

 

http://wwww.naria.ir/view/1.aspx?id=324 

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ