rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
رایتل

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


░▒▓۩ قدمت تاریخی بیشتر فلسطین بر بنی اسراییل در تورات ۩▓▒░ ©®

 

یادداشت برای رافائل 

آقای رافائل. به صراحت اقدام سرکردگان یهود در اجیر کردن قبیله ی خون‌ریز کورش، از اعماق دره‌های ماوراء قفقاز، برای نجات اسرا و اموال بنی‌اسراییل مانده در بابل را، یک «چاره اندیشی» خردمندانه و ناگزیر دانسته ام و گفته‌ام که اگر خود یهودی بودم و در آن زمان می‌زیستم، بی شک با این سرمایه گذاری قومی رابی‌ها و برگزیدگان یهود همراهی می‌کردم. اما حالا با عنوان و از جایگاه یک مورخ می‌پرسم به چه دلیل شرق شناسان و مورخین یهود، در دوران جدید، حقیقت آن اقدام تاریخی مدافعانه را پنهان کرده‌اند، در جای آن افسانه‌ها‌ی کودکانه‌ی کنونی درباره‌ی هخامنشیان و فارس‌ها و اشکانیان و ساسانیان را، با تدارک ده‌ها و ده‌ها سند و کتاب و کتیبه‌ی جعلی، برای مردم شرق میانه و جهان ساخته‌اند و آیا این خود نشان نمی‌دهد که اصولا قوم یهود با صراحت و صداقت سروکار ندارد و منافع دینی و قومی خود را بر صلاح عمومی و بر احترام به فرهنگ بشر مرجح می‌شمارد؟ آیا پنهان کردن امروزی دعوت یهودیان از کورش برای تخریب شرق میانه، علی‌رغم صراحت های متعدد تورات، و انتقال مسئولیت آن به دوش ایرانیان، به وسیله‌ی محققین و مورخین یهود، نشان نمی دهد که آن اقدام، از نظر تاریخی هم قابل دفاع نیست وگرنه به چه دلیل محققین و مورخین یهود منکر آن شده‌اند؟ آیا این خود انکار تورات نیست و نشان نمی‌دهد که منافع سیاسی و منطقه‌ای امروزین صهیونیسم بر مطالب کتاب مقدس‌شان نیز برتری دارد و مقدم‌تر است؟

آیا این حس نفرتی که در حال حاضر دولت اسراییل در میان همسایگان عرب و مسلمان خویش و با وسعتی بیش‌تر در بین جهانیان پخش می‌کند و فقط با تکیه بر منابع نظامی و پشتیبانی بی خردان آمریکایی و اعمال کثیف‌ترین جنایات فلوجه‌ای و ابوغریبی، موجب شده‌اند تا یهود ستیزی در جهان اوج تازه ای بگیرد، همان نیست که در دوران کهن هم آشوریان و بابلیان و سلوکیه و رومیان را علیه تجمع یهودی اورشلیم برمی‌انگیخت؟ آیا این جعلیات و نادرست نویسی‌های یهودیان، خیانت به فرهنگ آدمی محسوب نمی‌شود، که شما مدعی خدمت به آن هستید؟

آقای رافائل. درباره‌‌ی پوریم چه می‌گویید که، بنا بر صریح تورات، یهودیان در یک روز، با نقشه‌ی قبلی و به مدد سربازان هخامنشی، که آمریکاییان آن روز بوده‌اند، هزاران هزار از مردم شرق میانه و به خصوص ایرانیان را قتل عام و آتش فروزان تمدن کهن بین‌النهرین و ایران را، با فروکردن در خون خاموش کرده اند و امروز و هنوز هم طلب کارانه، آن نسل‌کشی آشکار را جشن می‌گیرند و اگر بگویید که یهودیان بر مردم منطقه، که دشمنان ایشان بوده‌اند، در اقدام پوریم پیش‌دستی کرده‌اند، باز می‌پرسم به چه دلیل همسایگان یهود و مردم سراسر شرق میانه، نسبت به این قوم کینه‌توزانه برخورد می کرده‌اند و آیا سبب دشمنی همیشگی آدمی با یهودیان را نمی‌توان برآیند رفتار حریصانه و توطئه گرانه‌ی این قوم با دیگران دانست؟ آقای رافائل امروز کسان بسیاری مشفقانه به من می‌گویند که از اقدام تلافی‌جویانه ی یهودیان برحذر باشم و حتی تعجب می‌کنند چه طور تا‌کنون زنده مانده‌ام و سرنوشت «آرتور کستلر» را به یاد من می‌آورند که به خاطر کتاب «قبیله‌ی سیزدهم» به دست و با توطئه ی یهودیان حذف شد. چرا آقای رافائل اقدام به توطئه و آدم کشی از سوی یهودیان تا این اندازه عادی و مسلم شمرده می‌شود؟

آقای رافائل. اسراییل میهن تاریخی یهودیان نیست. شما حتی اگر تابع تورات هم باشید، در آن‌جا و در مراتب متعدد و ازجمله در سفر خروج فصل های ۱۵ و ۲۳ و در مزامیر ۶۰ و ۱۰۸ خواهید خواند که فلسطینیان پیشینه ی تاریخی کهن‌تری از یهودیان دارند و حتی قبل از خروج قوم موسی از مصر، فلسطینیان، یعنی همان‌ها که امروز کودکان دبستانی شان هم به دست سربازان صهیونیست، سفاکانه و به جرم دفاع طبیعی از سرزمین اجدادی شان کشته می‌شوند، در همین جغرافیای کنونی و با همین نام می‌زیسته‌اند. آقای رافائل اگر یهودیان خود را پیرو، دنباله‌ و خلف ابراهیم می‌دانند، پس لابد این را هم می‌دانند که تورات، از جمله در فصل ۱۱ کتاب پیدایش، سرزمین ایراهیم را «اور» گفته است، نه فلسطین. پس چرا یهودیان مدعی اور نمی‌شوند که در حال حاضر جز باتلاقی در بیابان های جنوبی عراق نیست هرچند همین انتساب ابراهیم به قوم یهود و به شهر اور هم با دیگر داده‌های تورات درباره ی ابراهیم همخوانی ندارد! 

آقای رافائل. صهیونیسم حتی یهودیت توراتی هم نیست. آن ها بیش‌تر از تلمود تبعیت می کنند و آن را دستورالعمل خویش قرار می‌دهند که هیچ ربطی به اقوال ده فرمان و سرود موسی در کوه طور ندارد. و هنوز هم سئوال من به عنوان مورخ مسلمان این است که چرا تاریخ نویسان و شرق شناسان و باستان شناسان یهودی واقعیت رخ‌دادهای کهن منطقه‌ی ما را به هم ریخته‌اند و آن را با جعل و دروغ و توطئه درآمیخته‌اند؟ و می‌دانید که پرورش آن حس برتری طلبانه و نژاد پرستانه و فارس خواهانه ی ایرانیان، که حتی شما نیز آن را تمسخر می‌کنید، مستقیما حاصل همین صحنه سازی های مورخین دروغ نویس یهودی است و نه یک خصلت دیرین قومی و ملی.   

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ