rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


برای تازه واردان و آشنایی اولیه با مطالب آقای ناصر پورپیرار

آیا این اولین بازدید شما از این سایت است ؟ پس کلیک کنید ...

از هر طریق که با این سایت و مطالب آن آشنا شده باشید، توجه به مقدماتی ضروری است.
در این جا با مطالبی نظیر رد حمله ی عرب به ایران و یا فقدان امپراتوری های اشکانیان و ساسانیان و تشکیک در اصالت آثار و ادبیات فارسی مواجه می شوید که در نظر اول باور نکردنی است.
شاید هم شنیده باشید که در مستندی با عنوان «تختگاه هیچ کس» اثبات می شود که مجموعه ی تخت جمشید نیمه ساخت رها شده و هرگز مورد استفاده نبوده است.
یا از ماجرای پوریم و آنوسی ها چیزی شنیده باشید.
اگر دریافت حقیقت در موارد بالا و نظایر آن برای شما اهمیتی دارد، در تاریخ ایران به ابهاماتی برخورده اید و در آن عنصر افسانه را پر رنگ دیده اید، آن گاه شاید مطالب این وبلاگ بتواند به شما یاری رساند تا از بنیان تاریخ ایران بیش تر با خبر شوید.

توصیه ما در آغاز چنین است که از مسیر زیر و اندک اندک با داده های جدیدی در باب تاریخ سرزمین خود آشنا شوید.
1. در آغاز مستند «تختگاه هیچ کس» را ببینید. شما با دیدار از این مستند می توانید به نوعی خود شناسی کنید و ظرفیت خودتان در مواجهه با حقایق ناخوشایند و تلخ را بسنجید. اگر پس از دیدار از مستند علاقه ای به پی گیری مطالب نداشتید، موضوع را فراموش کنید، اما اگر مستند شما را قانع کرد که از ابتدا راجع به مسائل ایران دروغ شنیده اید، آن گاه با علاقه و کنجکاوی بیش تری مستندات نو درباره ی تاریخ ایران را دنبال خواهید کرد. این ، می تواند آغازی مناسب برای آشنایی با مسایل پیش رو باشد .

2. اگر نیمه تمام بودن بنای تخت جمشید را پذیرفتید، آن گاه سئوال های مهم و تعیین کننده چندی پدیدار می شوند: اگر این بنه نیمه کاره است پس چه کسان و با چه هدفی به دروغ تبلیغ کرده اند که در این بنای نیمه ساخت پرده های زربفت و فرش های گران بها پهن و محل برگزاری جشن های ملی و بین المللی بوده است؟ اگر تخت جمشید نیمه ساخت است، پس مرکز حکومتی هخامنشیان در کجا بوده و اگر بنای تخت جمشید نیمه تمام است، پس چه کسانی و با چه هدفی مدعی شده اند که اسکندر تخت جمشید را سوزانده است؟ مگر یک بنای فاقد سقف قابل آتش زدن است؟ و از خود بپرسید چرا نیمه ساخت بودن تخت جمشید را مخفی کرده اند و چرا تاکنون کسی اشاره ای به این مطلب نداشته است ؟ مسلما از زنان و کودکان و حتی دانشجویانی که به صرف تفرج ، به آن منطقه قدم می گذارند ، انتظاری نیست . اما سوال اصلی ، از کسانی است که در چند دهه ی پیش و آن هنگام که کسی به باستان شناسی و تاریخ کهن این سرزمین ، بهایی نمی داد و در پی نام و مکان استقرار شاهان نبود و اصولا کسی اطلاعی از گذشته این کشور نداشت و دانایی های تاریخی، منحصر به شناخت خاندان حاکم روز بود، در اقدامی عجیب ، از کشور و سرزمین مادری خود در اروپا و امریکا خارج شده و هزاران کیلومتر دورتر ، روزها و ساعات متمادی از حیات خود را ، در آن ابنیه ، بی سرپناه و در سرما و گرما و کمترین امکانات ، به سر برده اند و علاقه ی خود را به تحقیق و کنجکاوی ، نشان داده اند . اینان که سال های زیادی را در آن نقاط به سر برده اند ، چه طور ممکن است که بعد از آن همه زمان و با داشتن هیچ آشنایی قبلی ( که باعث می شود فرد دیدار کننده ، هر احتمالی را ، من جمله به حال خود رها شدن بنا را در نظر بیاورد ) متوجه این موضوع نشده اند ؟ چرا این تحصیل کردگان دانشگاه های معتبر غربی ، متوجه این امر ساده نشده اند ؟
بدین منظور ، بهتر است که در همین سایت ، به صفحه FAQ ( سوال و جواب ها ) سری بزنید و به خصوص ، تمرکز خود را روی «پوریم چیست؟» و «آنوسی کیست؟» قرار دهید . به ویژه در نظر داشته باشید که در بحث آنوسی ، تنها چند نفر از این گروه نام برده شده اند و فهرست کامل ماموران کنیسه و کلیسا که در تدوین تاریخ دروغ برای ایرانیان دست داشته اند، از صدها نفر نیز در می گذرد.

3. قدم بعدی ، در صورتی است که خواننده ی گرامی ، مشتاق مطالعه ی دنباله ی مباحث به صورت کلاسیک باشد . بدین منظور ، می توانید منابع مفصل مکتوب در این زمینه را ، مورد مطالعه قرار دهید .
در این زمینه ، 8 جلد کتاب چاپ شده است که مورد بی مهری مراکز و مسئولین فرهنگی این جمهوری است. بدین معنی که گرچه از وظایف هفته نامه «کتاب هفته» ، اعلام کتاب های تازه چاپ شده است ، اما هنوز و تا زمان حاضر ، این هفته نامه دولتی ، هیچ اشاره ای به چاپ و انتشار این کتاب ها نداشته است . این کتاب ها ، بخشی از مجموعه عظیم و مهم «تاملی در بنیان تاریخ ایران» است که نگاهی انتقادی به تاریخ و روندهای آن و نیز کتاب های منتشره در این زمینه دارد . این مجموعه نیز ، که در 4 قسمت تقریبا مجزا اما مسلسل طراحی شده ، بدون اعلام هیچ دلیلی ممنوع الانتشار است.

کتاب اول : دوازده قرن سکوت !

مشتمل بر 5 جلد کتاب چاپ شده که ادامه ی آن ها ، ممنوع شده است : بر آمدن هخامنشیان ( یک جلد ) ، اشکانیان ( یک جلد ) ، ساسانیان ( 3 جلد چاپ شده و دو جلد هم در انتظار مجوز )

کتاب دوم : پلی بر گذشته !

در سه جلد منتشر شده و به مسائل ورود اسلام به ایران پرداخته است.

کتاب سوم : برآمدن صفویه

که به علت ممانعت انتشار به صورت مقالاتی مستقل با نام "ایران شناسی بدون دروغ" در وبلاگ http://www.naryna.blogsky.com منتشر شده است.

کتاب چهارم : بر آمدن مردم

که به مطالب تاریخ معاصر می پردازد و انشاء الله پس از اتمام یادداشت های صفویه در وبلاگ نصب خواهد شد.

جز این کتب ، چند کتاب دیگر نیز می تواند مفید باشد ؛ مهم ترین آن ها ، کتاب «فرزندان استر» نوشته ی دکتر هومن سرشار است که به معرفی برخی خانواده های آنوسی پرداخته است و خصوصا برای شناسایی اولیه آنوسیان ، فوق العاده مفید است .

4. پس از مطالعه موارد فوق ، می توان از مطالب سایت www.naria.ir و وبلاگ شخصی مولف به نشانی http://www.naryna.blogsky.com نیز بهره برد که به ارائه آخرین اطلاعات می پردازد و یادداشت های مفید «اسلام و شمشیر» و چندین مطلب دیگر مثلا در باب خلیج فارس و غیره ، در آن قابل دسترسی است . 

 

 http://wwww.naria.ir/view/1.aspx?id=521

 

 

 

 

 

افزوده شده در ۴ نوامبر ۲۰۱۲  
این متن ویرایش شد. برخی لینکها اصلاح شدند. متن اولیه نیز موجود است. چند یادداشت مرتبط و مفید و ضمنا گروه اینترنتی برای ارتباط بهتر دوستان ایجاد شده که لینک آن در کنار صفحه موجود است.
 
  
  
░▒▓۩ تخت جمشید؛ نیمه کاره طبق نظر سازمان نظام مهندسی ۩▓▒░ ©®
 

درماندگی دانشگاه شیکاگو، پرآوازه ترین مرکز ایران شناسی

  

هواخوری12،باستان شناسی جعل-«دروغی که بزرگ شد»اسکار وایت موسکارلا 

  

برخورد فیزیکی و اوباشیگری در دانشگاه مشهد در برابر بیان حقایق

 

 ░▒▓۩ خاکساری اساتید بین المللی و توحش مزدوران دست چندم ۩▓▒░ ©®

 

 ملا نصرالدین هایی در کار معرفی تمدن ایران باستان!!! بخش اول (بررسی اصالت نامگذاری "خلیج فارس" یا "خلیج العربی" بر خلیج واقع در جنوب ایران) 

 

هواخوری۱۱،فروش آثار جعلی و تقلبی به عنوان آثار باستانی به موزها

 

 عرفان، تصوف، صوفیگری، درویشیگری درویشان، توطئه یهودیان و آنوسیان 

  
  خاطرات هاخام(خاخام)  یدیدیا شوفط(شوفیط)و فرقه سازی یهودیان آنوسی
  
 در مورد جهود آنوسی(یهودیان متظاهر به اسلام)و مارانوسی(به مسیحیت)

  

تجدید رابطه با مردم به جای آمریکا (روابط ایران با آمریکا و مردم) 

 

حربه ی خوش دست حقوق بشر !!!   

 

 

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
نوشته: Yahya mehdizade از [ ایران ]
برآمدن صفویه
چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 10:44 ب.ظ
امتیاز: 0 0
تحلیل آمار سایت و وبلاگ