rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


دموکراسی دروغین و حقارت مدعیان

دموکراسی ترسیده و دموکراسی خواهان بی‌بخار!؟

 دو پنج شنبه‌ی پیش مصاحبه‌ی تلفنی یک ساعته‌ای با ایستگاه تلویزیونی آشوریان در آمریکا داشتم. قرار شد که این گفت و گوی تلفنی، که مستقیما به آنتن پخش فرستاده می‌شد، چند هفته‌ای ادامه داشته باشد. در طول هفته‌ی گذشته می‌شنیدم که آن مصاحبه تاثیراتی داشته و شنوندگان و بینندگان آن برنامه را به تامل برده است. آخرین تماس من با مجری برنامه چهارشنبه‌ی دو روز پیش بود که قرار ساعت شروع بخش دوم گفت و گو را گذاردیم. دیروز، پنج شنبه، چند ساعتی پیش از شروع برنامه، همان مجری اطلاع داد که مصاحبه‌ی پیشین، بر ایستگاه‌های تلویزیونی فارسی زبان لوس آنجلسی‌- که شروع و میانه و پایان پیام‌شان تکرار «جاوید شاه» و اهانت به اسلام است و فاصله به فاصله هم، دراز کردن دستی با کاسه‌ی گدایی‌- تا جایی گران آمده که با توسل به جامعه‌ی یهودیان آمریکا، به مسئولین آن ایستگاه قطع این مصاحبه ها را، به بهانه‌ی ظاهری «یهود ستیزانه» بودن آن گفت وگو، تکلیف کرده‌اند!!!

افتخار می‌کنم که استدلالات و اسناد تاریخی عرضه شده در تالیفات من موجب وحشت یهودیان، جاعلین و دروغ‌پردازان در موضوع تاریخ ایران شده است و بر خود می‌بالم که شایسته‌ی سانسور و بایکوت و سکوت شناخته شده‌ام. حقیقت آشکار غیرقابل کتمان و ملموس کنونی، حکایت می‌کند که مجموعه‌ی ایران شناسی و شرق شناسی جهان، جامعه‌ی جهانی یهود، که گرداننده‌ی این ایران شناسی و شرق شناسی است، سراپای روشن فکری خودی و مراکز دانشگاهی مربوطه، گردانندگان مراکز اداری و فرهنگی دست اندر کار، تمام مطبوعات و سیستم‌های اطلاع رسانی، اینک از قلم، صدا و نام من هراس می‌کنند و خود را در عرضه ی استدلال و مقابله و تبادل نظر ناتوان می‌بینند.

این‌جا و در این شرایط است که حد شجاعت مایکل مورها معلوم می‌شود که رخ به رخ و چشم در چشم، نقاب و صورتک این بالماسکه‌ی دروغین دموکراسی در دولت‌های ترس خورده‌ و جبون غربی را با حربه‌ی تولیدات فرهنگی خویش می‌درند - دولت‌هایی که از وحشت حساب رسی درباره‌ی جنایات بسیاری که در قرون اخیر، در سراسر جهان و در تمام سطوح سیاسی و اقتصادی و فرهنگی مرتکب شده‌اند، اینک از سایه ی خود نیز می‌ترسند - و نیز اندازه‌ی ایمان و ایثار و استقامت آن کودک فلسطینی آشکار می‌شود، که با سنگی در مشت و در فاصله‌ا‌ی اندک، با تانک صهیونیست‌ها ستیزه‌ی نظامی می‌کند و بهای آن را با خون جوان خویش می‌پردازد، چنان که دفاع جانانه‌ی اینان از حق و ستبری‌شان در استقامت، معیار سنجش حقارت و هراس زدگی دست اندرکاران سیاسی و فرهنگی در سرزمین ماست، که علی‌رغم هیاهوها و ادعاهای‌شان، در برابر تکلیف به سکوت یهودیان تسلیم می‌شوند و از طرح یک دعوای حقوقی علیه کسانی واهمه دارند که با جسارت تمام فهم و درک تاریخی نسل‌های اخیر ایران را، با جعلیاتی در حد حک و نقر کتیبه‌های دروغین درهم ریخته‌اند. به حق و صبر بکوشیم و توصیه کنیم.    

نوشته شده در جمعه، 27 شهریور، 1383 8:19 توسط ناصر پورپیرار 

 

http://wwww.naria.ir/view/1.aspx?id=304 

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ