rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


اعتراض به آزادی اندیشه در سرزمینهای آزاد؛ آلمان

در پیوند با مبارزات حق طلبانه ی مردم فلسطین، بیدارگری با قلم و سخن، برنده ترین حربه علیه صهیونیسم جهانی است؟!

در پی بازداشت دیوید ایروینگ به جرم نگارش کتابی برای اثبات دروغ بودن ادعای کشتار یهودیان در بازداشتگاه های هیتلری، که بارها و بارها نادرست بودن آن در بررسی های دیداری و آماری اثبات شده و نیز احضار شهردار لندن به دادگاه به سبب سخنان ضد صهیونیستی اش، اینک شاهد ظهور چشمه ی دیگری از وحشت زدگی یهودیان و صهیونیست ها از انتشار و ارائه ی مجموعه ی «تاملی در بنیان تاریخ ایران»، در نمایشگاه کتاب فرانکفورت شده ایم.

امسال انتشارات کارنگ، به همت بخش انتشارات یک مرکز تحقیق تاریخ ایران، فقط با مجموعه کتاب های «تاملی در بنیان تاریخ ایران» و یک برگ یادداشت توضیحی، به زبان های فارسی وانگلیسی، که متن آن پیش تر و در تاریخ دهم آبان با عنوان «توسعه ی دیدگاه های تازه»، در این وبلاگ نصب شده بود، در نمایشگاه کتاب فرانکفورت حضور داشت.

هنوز ماهی نگذشته سیل اعتراض از سوی کارگزاران یهود نسبت به کتاب های عرضه شده در غرفه ی ایران به راه افتاده و چنان که سایت خبری اسراییل IsraelNationalNews.com از زبان یک کارشناس سیاسی به نام کونتزل، Kuntzel که گزارش او در Wall Street Journal 28.10.2005 چاپ شده و یک کارشناس سیاسی دیگر به نام Horacio Cstellanos Moya که السالوادوری است و ظاهرا از غرفه ی ایران در نمایشگاه فرانکفورت دیدن کرده اند، به ارائه ی کتاب های یهود ستیزانه، و مشخصا عناوینی چون «یهودیت جهانی، اثر هنری فورد»، «قوم برگزیده و ... اثر محمد تقی تقی پور» و «پروتکل های صهیونیسم» در غرفه ی ایران اعتراض شده است.

اما در واقع سبب اصلی این اعتراض، عرضه ی مجموعه ی «تاملی در بنیان تاریخ ایران» و یادداشت ضمیمه ی آن بوده است، که کونتزل با تبعیت از فرمان شورای جهانی یهود ، که رعایت مطلق سکوت درباره ی این کتاب ها را فرمان داده، ضمن نبردن نامی از این مجموعه، ناراحتی و نفرت و عصبیت خود را از حضور این عناوین در نمایشگاه فرانکفورت چنین لو داده است:

«یک ناشر ایرانی با تعداد محدودی کتاب در این نمایشگاه شرکت کرده بود که من نیز به آن نپرداختم و خوش حالم که بدین وسیله یک توطئه ی دیگر را ناکام گذاردم»!!!؟

چه قدر این اظهار نظر گونتزل با ادا و اطوارها و شیرین زبانی های روشنفکران خودی مثلا در روزنامه شرق شباهت دارد! گونتزل در پایان گزارش اش می نویسد:

«من خواستار منع رسمی حضور ایران در نمایشگاه آینده هستم. غرفه ی کتاب ایران در نمایشگاه فرانکفورت نه محل عرضه ی کتاب های یهود ستیز بل باید محل امنی برای عرضه ی نظریات ایرانیان آواره و بی پناه باشد»!

آقای یورگن بوس، مدیر نمایشگاه کتاب فرانکفورت ، در واکنش به این اعتراضات گفت: تا زمانی که شکایت رسمی علیه نمایش کتاب های یهود ستیزانه ارائه نشود، مجاز به اعمال واکنشی علیه این مقالات و کتاب ها و غرفه ی ایران نخواهد بود.

در اخبار امروز شنیدم که در اصفهان نشستی برای تجلیل از مقام تاریخی و مذهبی سلمان فارسی با عنوان یار و مدد کار پیامبر بزرگ برگزار بوده است! نگفته پیداست در کشوری که رییس مجلس آن از قداست مزار استر و مرد خای، یعنی سازمان دهندگان اصلی قتل عام ایرانیان در ماجرای کثیف و پلید پوریم می گوید و برای سلمان فارسی دروغین نشست تجلیلی برگزار می شود، باید هم شاهد چنین تبعیت وسیعی از دستور شورای جهانی یهود در مراکز اطلاع رسانی دولتی و ملی باشیم و علاقمند نباشند که مبحث رخ داد پوریم و اثرات ضد بشری و ضد تمدنی آن برای جهانیان و به خصوص مسلمین شرق میانه برملا شود. زیرا اثبات توقف هستی و حیات در سراسر سرزمین های پوریم زده، کوهی از اباطیل سلمان گونه و خروارها دروغ تفرقه انگیز دیگر را از پیش پای اتحاد مسلمین برخواهد داشت که مورد درخواست یهودیان و عوامل آشکار و پنهان آن ها نیست.

+ نوشته شده توسط ناصر پورپیرار در جمعه بیست و هفتم آبان 1384 و ساعت 20:29 
 
  
http://wwww.naria.ir/view/1.aspx?id=34
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ