rel="SHORTCUT ICON">
وبلاگ icon
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ستارگان دروغ و خیانت

   

پشت پرده گردانندگان فرقه های مذهبی،گروه های سیاسی- اجتماعی


تورات و انجیل؛ از وحی منزل الهی و هدایتگر تا انسان نوشته ضلالت 


قرآن؛ تنها راهنمای هدایت،سعادت و تنها کتاب معتبر آسمانی حال حاضر 


فرهنگ و تمدن ایران: دروغ های باستان شناسان و مورخان خارجی


فرهنگ و تمدن بشری ؛ بازیچه ی دست مثلا روشنفکران بین المللی 


هویت ایرانی؛ تمسخر هویت هموطنان توسط بی وطنان بی هویت 


پوریم؛پاشنه آشیل توطئه های جهانی، شاه کلید سوالات بی پاسخ انسانی 


سیاست، حربه پشت پرده مزدوران خبیث برای دکوربندی دموکراتیک تبلیغی 


مسایل متفرقه تاریخ و فرهنگ و ادب و سیاست ایران و مذاهب و ادیان   به همراه مطالب خاص تازه واردان و نخستین بازدید کنندگان

 


______________________________________________________________


   اسلام و شمشیر   ترکی و فارسی   قلم و نگارش کتیبه بیستون   حمله اعراب  آنوسی خاخام  دانشگاه شیکاگو

______________________________________________________________


لزوم بی آبرو کردن رسوایی پوریم با انتشار حقایق

آب در بلندترین لانۀ مورچگان

      به ‌ارادۀ الهی ، قسمت سوم ساسانیان ، آب را در بلند‌ترین لانۀ خدمتگزاران آشکار و پنهان صهیونیسم سرازیر کرده است ؛ که بصورت مأمور تبلیغ عظمت ایران باستان ، در زوایای ایران‌شناسی و میراث و دانشگاه‌ ها و ده‌ ها سوراخ و شکاف دیگر خدمت می‌ کنند . این روزها مورچگانی را می ‌بینم که برافروخته و سراسیمه ، به سراغم می ‌آیند و به تاریخی کردن ماجرای پوریم اعتراض دارند . یهودیان که سعی ۲۰۰ سالۀ پر‌هزینۀ خود را ، به قصد اصلی مخفی کردن ماجرای پورپم ، بر باد رفته می‌ بینند و طشت رسوائی فرهنگی قوم و خدمتگزاران خود را ، در ایران و سراسر جهان ، بصورتی پرهیاهو ، سرازیر شده و فروافتاده از بام می‌ یابند ؛ و در چاره اندیشی برابر داده‌ های مجموعۀ تأملی در بنیان تاریخ ایران ، هر روز ناتوان ‌تر و نالان ‌تر می‌شوند ؛ کارگزاران و کارمندان و مزدبگیران بهت زدۀ رسمی و غیر رسمی ، آگاه و ناآگاه خود را ، در عرصه های فرهنگی و اداری و آموزشی ، در میراث و در مطبوعات ، تا زمان چاره جوئی ناممکن آتی ، به سکوتی عمیق ‌تر و وسیع تر فرا می‌ خوانند .
      آنها که برای پنهان نگهداشتن عوارض تاریخی پوریم ، که سراسر شرق میانه را در فاصلۀ 5۰۰ سال پیش از تولد مسیح تا قرنی پس از طلوع اسلام ، به خاموشی و توقف مطلق تمدن و تولید و حتی تجمع فروبرد ؛ دو قرن بود که نام‌آوران پر آوازه ‌ترین دانشگاه‌ ها و دستگاه‌ های فرهنگی جهان را بصورت مورخ و باستان شناس و کاوشگر و سیاح به‌ خدمت داشتند ؛ تا این سیاهچالۀ وهمناک کنده شده با کلنگ پوریم در منطقۀ ما را ، با انبوهی تألیفات بی ‌بهای افسانه‌ سان در موضوع تمدن شگفت و ممتد پیشدادیان و کیانیان و قصه‌ های اشکانیان و ساسانیان و پیامبرانی چون زردشت و مانی و مزدک و هزار زبالۀ فنی و فرهنگی دیگر بپوشانند و در سمت خودی نیز خدمتگزاران فراوانی چون خانلری و فروغی و دشتی و بهار و شهبازی و خدادادیان و شعبانی و تفضلی و آموزگار و فهرست مطول دیگری از سیاستمداران و حتی ملایان داشته ‌اند که کوشیده‌ اند این دستپخت پر عفونت آنها را با هزار چاشنی و آرایش شاگرد مطبخی ، در کتاب‌ های درسی ، در کرسی ‌های آموزشی ، در بلندگوهای دولتی و در مراسم و سنت‌ های به ظاهر ملی به مردم بخورانند .
      اما علی رغم این سعی غول‌ آسا و قدرتمند ، چند سالی است که ناگهان و بدون آمادگی پیشین ، نه فقط با علنی شدن آن رسوائی توسل به نخستین نسل‌ کشی کامل بشری مواجه شده‌اند و سعی دراز مدت خود در پنهان نگهداشتن آنرا باطل شده می‌ یابند ؛ بل آن مراکز دانشگاهی و مجتمع‌ های باستان‌پژوهی و ایران‌شناسی را که بصورت بقعه‌ های مقدس آراسته بودند و پیامبران اولوالعزمی در جعل و سیاهکاری از قماش اشمیت و آستروناخ داشت ؛ اینک به شمائل طویله هائی درآمده ؛ که آن پیامبران ، بصورت مشتی چهارپای متخصص جعل و سندسازی تاریخی ، مشغول نشخوار از توبره‌ های جوخوری یهودیانند !
      هنوز حتی سلامت اندیشان و اندک صاحب نظران درستی جوی خودی هم ، در هضم و درک و دریافت ابعاد واقعی و تأثیر طولانی جنایت کهن پوریم ، در منطقۀ ما و در مجموعۀ تمدن بشری ، درمانده‌ می‌نمایند و بهت زدگی اینسوئی‌ از سرگردانی آنسوی دیگر کمتر نیست . بدین لحاظ ضروری ‌تر از این ، خدمتی در مقابل ما و مسئولین نیست که پیش از برپا شدن گرد و غبار تازه‌ای که قرار است به قصد پنهان کردن دوبارۀ پوریم به راه اندازند ؛ در یک فراخوان ملی ، حقیقت اقدام پوریم یهودیان را بصورت رسمی شناسائی کنیم و به کتاب های درسی فرزندان سراسر سرزمین‌هائی بفرستیم که در آن نخستین نسل کشی تاریخ بشری ، مورد هجوم یهودیان قرار گرفته‌اند .
      همین روزها به کسی برخوردم که تصادفا در یک مرکز تحقیقات فلسطین می‌ پلکد . از علنی شدن رسوائی پوریم سخت برآشفته بود و خشمگینانه می گفت که اگر یهودیان چنان و چندان خردمندند که توانسته ‌اند ذهن تاریخی مردم جهان را در این همه مدت منحرف کنند ؛ پس آنها را شایستۀ این موفقیت بشمریم و در باور موجود آشوب نکنیم . نگاهی به او انداختم که ناگهان در تصورم به جلوۀ یک خاخام درآمده بود ؛ پاسخ دادم که برعکس ، آنها مستحق رسوائی مخصوص و مکرر‌ند ؛ زیرا حیله‌گری ‌های فرهنگی آنها ، به قصد مخفی کردن جنایت کهن پوریم ، با چنان ظواهر و زمینه‌ای انجام نشده بود که ابدی بماند و اینک ما با کشف حقیقت ، بر سعی دراز مدت آنها و مجموعۀ خدمتگزارانشان غلبه کرده‌ایم و این بار حق و فرض ماست که در بی ‌آبرو کردن هرچه گسترده ‌تر آنان بکوشیم و پرچم پوریم را در هر محفلی که هستیم و در سراسر شرق میانه و در جهان برافرازیم . دشمن صهیونیست که تمام دانائی منطقه‌ ای و قومی و جهانی را در دروغ ‌های خود غرقه و آلوده کرده بود ؛ از این نقطه‌ و سنگر هجوم سخت آسیب پذیر است .

+ نوشته شده توسط ناصر پورپیرار

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
تحلیل آمار سایت و وبلاگ